خطرناک ترین تهدید حماس علیه رژیم صهیونیستی


روزنامه لبنانی الاخبار نوشت: حماس خطرناک ترین تهدید را برای رژیم صهیونیستی در صورت بازگشت این رژیم به سیاست ترور در داخل و خارج از کشور به شمار می آورد.

به گزارش ایسنا، روزنامه لبنانی الاخبار به نقل از منابع فلسطینی نوشت: حماس به میانجیگران بین المللی گفته است که اظهارات تحریک آمیز اسرائیل در رسانه های عبری درباره ترور یحیی السنوار، رئیس حماس در غزه و صالح را دنبال می کند. . . العاروری، معاون رئیس ستاد حماس در کرانه باختری است.

این جنبش هشدار داد که در این صورت از سیاست شلیک موشک به سمت شهرها و مراکز استراتژیک اسرائیل به گونه‌ای پیروی خواهد کرد که ارتش اسرائیل تصورش را هم نمی‌کرد.

این روزنامه نوشت: اما خطرناک ترین موضوع برای اسرائیل این است که حماس درباره از سرگیری عملیات های شهادت طلبانه با کمربندهای انفجاری در داخل شهرهای اشغالی صحبت می کند در صورتی که اسرائیل به سیاست ترور در داخل و خارج بازگردد.

حماس به این تهدید اکتفا نکرد، اما در مذاکرات با میانجی‌ها نشان داد که نزدیک شدن جنگ نه تنها در غزه، بلکه توسط طرف‌های منطقه‌ای و جنگ در چند جبهه علیه اشغالگران صورت خواهد گرفت. فلسطینی ها در کرانه باختری و 48 منطقه درگیر خواهند شد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.