خمکاری ورق چگونه انجام می شود ؟

خمکاری ورق چگونه انجام می شود ؟
خمکاری بریک

برای کسب اطلاع بیشتر کلیک کنید. این ریل مینیاتوری برای ثابت نگه داشتن تجهیزات برقی مانند فیوز و جعبه تقسیم استفاده میشود. در واقع میتوان گفت که امروزه ریل تابلویی یا همان مینیاتوری یکی از انواع محصولات کاربردی و مهم در صنعت برق میباشد و این محصول به منظور ثابت نگه داشتن تجهیزات برقی در داخل تابلوها و یا باکسهای فیوز کاربرد دارد. ریل مینیاتوری یا همان ریل تابلویی یکی از ابزارهای مهم در صنعت برق میباشد که در سه نوع بارگذاری، بارگذاری متوسط و بارگذاری سبک آن هم در انواع مختلفی در بازار موجود است. شکلدهی غلتکی , بخشی از همان حوزه کاربرد است . این کتاب مکانیک پایه بیشتر روشهای شکلدهی را با توصیف جزئیات کلی فرآیند مورد بررسی قرار میدهد. که شما میتوانید این محصول را متناسب نیازتان از فروشگاه معتبر و با سابقه ما در این زمینه خریداری نمایید. در این روش تولید چون به فریم آلومینیوم نیاز نیست درز جدایش و پله جدایش بین ورق ها و فریم آلومینیوم که محل تجمع آلودگی ها میباشد وجود نداشته و به همین دلیل این نوع درب ها در کلین روم ها و محیط هایی که حساسیت بالا بهداشتی دارند بسیار کاربرد دارند. با توجه به اینکه ریلهای منیاتوری نقش حفاظتی و افزایش استحکام را دارند در صورت بروز نقص در مجموعه به سادگی قابلیت باز شدن دارند و به راحتی قابلیت بررسی و عیبیابی دارند. Da᠎ta h​as been gen erated with G᠎SA C ontent  Gen​er at​or DE​MO!

یک نوع تابلو ریلی طراحی و تولید شده است.

همانگونه که گفته شد ریلهای مینیاتوری در جنسها و انواع مختلفی قرار دارند که ریل تابلویی و یا مینیاتوری فلزی یکی از انواع این محصول میباشد. از آنجا که این واژه گروهی از فرآیندها را توصیف میکند ، حالتهای مختلفی از خمکاری وجود دارد . همچین پایه ریل میتواند به زیبایی تابلو بیافزاید و علاوه بر این دسترسی به تجهیزاتی که سوار بر ریل هستند را آسانتر میکند. یک نوع تابلو ریلی طراحی و تولید شده است. ریلهای مینیاتوری که با گالوانیزه سرد آبکاری شوند دارای ظاهری بسیار زیبا و براق میباشند و اگر خطی بر روی این محصول کشیده شود مانند خطی است که بر روی آهن کشیده میشود. همچنین توجه داشته باشید که ممکن است ریلهای مینیاتوری را با گالوانیزه سرد و یا گالوانیزه گرم آبکاری نمایند که این دو نوع گالوانیزه دارای تفاوتهایی میباشند. ریل تابلویی در بسیاری از تنظیمات، با ویژگیهای مختلف مانند سختی، صاف بودن حرکت، ارتفاع پروفیل، هزینه، مواد و نوع عنصر غلتکی قابل انتخاب هستند و به همین دلیل دارای انواع مختلف میباشند. ریلهای مینیاتوری گالوانیزه همانند ریل آلمینومی نیز در طول و عمقهای مختلفی تولید میشود که شما میتوانید متناسب با نیاز خود یکی از انواع آنها را انتخاب نمایید.

بیش از ۴۰ سال تجربه وتلاش موجب گشته هم اکنون این تولید کننده با طراحی، توسعه، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات، از جمله ریل مینیاتوری را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کند. ریل مینیاتوری از جمله تجهیزاتی است که استفاده از آن در تابلو برقها الزامی است و نبود آن باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری میشود. ریل مینیاتوری از جمله تجهیزاتی است که برای قرار گرفتن تجهیزات مربوط به صنعت برق مانند فیوز و رله در تابلو برق استفاده میشود. اصولا کاربرد ریل مینیاتوری در صنعت برق و درون انواع تابلو برق و جعبه تقسیم و جعبه فیوز میباشد. فروشگاه الکترومبنا عرضه کننده ریل مینیاتوری رعد در سراسر کشور. پایه ریل تابلویی یا مینیاتوری که به آن پایه ریل نیز گفته میشود یک قطعه الکتریکی میباشد که از آن برای ثابت نگه داشتن ریلهای مینیاتوری استفاده میشود و در واقع حکم یک تکیه گاه را دارد. به این نکته نیز دقت کنید که پایه ریل از آن جایی که حکم تکیه گاه را ایفا میکند باید در انتخاب نوع جنس آن دقت فراوانی شود و از خریداری پایه ریلهای قلابی یا جنس نامناسب خود داری نمایید. Data was g᠎en​erat ed  by GSA Con᠎tent Gen​er᠎at᠎or Dem over᠎sion .

و یا ابزارهای مشابه انجام میشود.

خصوصیتهای اشاره شده در بسیاری از فرآیندهای ورقکاری مرسوم هستند ، مثلاً اینکه شکلدهی تحت تنشهای تماسی مستقیم اتفاق نخواهد افتاد ، اما با نیروی انتقالی از ورق تعادلی بین نیروی کششی روی سنبه و نیروی فشاری روی لبه خارجی ماده را خواهیم داشت. از ویژگیهای این ماده میتوان به مقاومت در برابر خوردگی و میزان انعطافپذیری اشاره کرد. از آنجا که فرآیند خمکاری به طور متوالی در امتداد خط خمش رخ میدهد , این فرآیند به طبقه خمکاری تعلق ندارد . خمکاری چطور کار میکند ؟ این دستگاه با مهارکردن (کلمپ) قطعه کار بین یک پانچ و قالب، خمهایی با زاویه از پیش تعیین شده ایجاد میکند. که متداول ترین حالت این است که قطعه کار بر روی یک یا چند لبه صاف از یک ابزار با اعمال فشار خم شدهاست . خمکاری توسط دستگاههای خم دستی و یا از طریق دستگاههای خم بریک و یا ابزارهای مشابه انجام میشود. خمکاری فکی: ورق بین دو فک ثابت همانند گیره ی دستی قفل می شود و قطعه دیگری بنام فک متحرک حول محوری چرخیده و زاویه را ایجاد می نماید. به محض شناسایی خطا، قطعکننده مدار مینیاتوری به طور خودکار مدار الکتریکی را خاموش میکند تا از آسیب دیدن سیمها جلوگیری کند و از خطر آتشسوزی جلوگیری کند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.