دانلود 5 تا از بازیهای کم حجم ولی بسیار زیبای کامپیوتر (رایگان)

دانلود 5 تا از بازیهای کم حجم ولی بسیار زیبای کامپیوتر (رایگان)
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

اگر به دنبال تجربه نسخه انگلیسی این بازی زیبا هستید، میتوانید Beyond This Side را ازطریق گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

اگر از بازیهای بسیار پیچیده و سخت مانند Super Meat Boy لذت میبرید، احتمالا No Humanity – The Hardest Game برای شما ساخته شده باشد و شما را ناامید نخواهد کرد.

دانلود بازی کامپیوتری

با اینکه این بازی به ظاهر یک عنوان نسبتاً ساده است، اما گرافیک فوق العاده جذاب و پرجزئیات بازی در کنار گیم پلی داینامیک آن، تجربه ای غیر قابل وصف را برای شما به ارمغان می آورد.

دانلود بازی ها

Killer is Dead Nightmare Edition یک بازی اکشن است که دنباله ای برای Killer7 یا سری No More Heroes که توسط همان توسعه دهندگان ساخته شده، به شمار نمیرود.

دانلود بازی کامپیوتر

این بازیها نیز با گرافیک و گیم پلی متفاوت همان داستان بازی مرکب را بیان میکند. بازی ZigZag نیز یکی از بهترینهای این سازنده محسوب میشود که با حجم بسیار کم خود، تجربه سرگرم کنندهای را ارائه میکند.

اکنون می توانید این ارگان زنده را به هر شکلی که دوست دارید تغییر دهید ، سلول های جدیدی که در بدن او ایجاد می شود این قابلیت را برایش فراهم می کنند که بتواند به محیط های مختلف حرکت کرده و پازل ها پشت سر بگذارد.

دانلود بازی برای کامپیوتر

هر کدام از بازیکنها که قلعههای بازیکن دیگر را زودتر بتواند تخریب کند، برنده بازی است. این آپدیتها تغییرات ریز و درشتی را اعمال میکنند، اما هرگز نشده که یکی از این به روز رسانیها باعث افت کیفیت و اعتراض کاربران شود.

این بازی یکی از بهترین بازی های اندروید در سبک کژوال برای تجربه کردن است.هرچند در ابتدای بازی سفارشات تنها به پنکیک خلاصه میشود، در ادامه برخی مشتریان بهدنبال سفارش ساندویچهای پیچیدهتر میروند.

به عنوان مثال اگر به از بین بردن دشمنان از راه دور علاقمند هستید تیروکمان گزینه خوبی محسوب میشود، اما باید در نظر بگیرید که تنوع دشمنان سبب میشود هر کدام از اینها نقطه ضعف ویژه خود را نیز داشته باشند.

Juicy Realm همچنین گرافیک کارتونی اما پرجزئیاتی دارد که زیبایی خاصی بهدنیای بازی داده است. Juicy Realm یک بازی روگلایک بیرحم برای علاقمندان به چالش است.

بهدنبال جهش ناگهانی گیاهان، ارتش انسانها تصمیم میگیرد تا سلاحهای قدرتمندی را برای یک نبرد بیرحمها دربرابر گیاهان و میوهها تولید کنید.

داستان بازی ازجایی آغاز میشود که آقای خرچنگ تصمیم میگیرد تا برای کسب درآمد، یک رستوران فستفود را افتتاح کند و چهکسی بهتر از باب اسفنجی برای مدیریت شعبهی جدید.

گادز اف بوم یا با نام سابق آن Guns of Boom یک بازی اکشن اول شخص است که در جریان آن بازیکنان باید در دو گروه به نبرد رودررو با یک دیگر بروند.امکان شخصیسازی شخصیتها از یک طرف و قابلیت استفاده از ترکیبی از پرکها برای پیروزی در رقابتها از سوی دیگر باعث شده است تا بازی Gods of Boom در گیمپلی تنوع زیادی داشته باشد.

بازی موبایل باب اسفنجی مورد استقبال بسیاری از بازیکنان موبایل قرار گرفته است. باب اسفنجی دوستداشتنی که همیشه در همبرگری کار میکند، اکنون با یک بازی زیبا مهمان گوشیهای علاقمندان شده است.

مانند هر بازی معمایی در بازی Recontact London نیز که یکی از بهترین بازی های اندروید معمایی است با پیشروی در مراحل سرنخها مشکلتر بهدست میآید و طبیعتا حل پروندهها نیز سختتر خواهد شد.

اگر یک بازی مسابقهای با کلی خودروی قابل آزادسازی میگردید، بازی آسفالت ۹ یکی از بهترین بازی های اندروید است که باید آن را نصب کنید.

کارگزار از کار خود مایه میگذارد ولی هرگز از خلاقیت خود آگاه نمیشود و تنها در خدمت و جوار ماشین یک یا چند حرکت «اندامی» از خود بروز میدهد بدون این که نقش مهمی در تمامیت زنجیره تولید ایفا کند.

هم­چنین میزان احساس بیگانگی اجتماعی بر حسب جنسیت دانشجویان تفاوتی نداشته ولی میزان احساس بیگانگی اجتمای بر حسب وضعیت تاهل دانشجویان متفاوت میباشد، و میزان احساس بیگانگی اجتماعی داشجویان متاهل بیشتر از دانشجویان مجرد می­باشد.

در این بازی سه پارامتر اصلی دولت، قدرت مردم و میزان آلایندگی در نظر گرفته شده است که باتوجهبه هریک از آنها، سایر بخشها دچار ضعف میشوند.اگر بتوانید در یک دوره یک رئیس جمهور خوب باشد، دور دوم نیز مردم بهشما رای میدهند.

فرضیه سوم: بین میزان فعالیت در فضای مجازی و میزان بی­هنجاری دانشجویان دانشگاههای مرند ارتباط وجود دارد. در این بازی درکنار سم میتوانید نقش شخصیتی دیگر را نیز بازی کنید و بهمرور با پیدا کردن مدارک مختلف به راز ناپدید شدن همسر سم پی ببرید.بازی فراتر از اینجا اکنون در کافه بازار بهصورت رایگان در دسترس قرار دارد.

فراتر از اینجا یک بازی اشاره و کلیک با داستانی درگیرکننده است. هرچند بازی فراتر از اینجا را میتوانیم یک بازی ایرانی بدانیم، اما این بازی بهدلایل مختلف از جمله تحریمها با نام Beyond This Side روی گوگل پلی منتشر شده است.

فراتر از اینجا یکی از بهترین بازی های اندروید ایرانی است. در بازی Anti Pong که یکی از بهترین بازی های اندروید فهرست ما است شما باید به شکلی پنل را تکان دهید که توپ به پنل شما برخورد نکند.

بعد از گشتوگذار در محیط شخصیت داستان ما با دختری آشنا میشود که مانند او حافظهاش را از دست داده است و تنها خواستهای که دارد انتقام گرفتن است.

SpongeBob: Krusty Cook-Off یک بازی آشپزی کژوال است که سعی دارد تا با ارائه محتوای مختلف از جمله امکان آماده کردن غذاهای متنوع بازیکنان را به چالش بکشد.

علاوهبر انبوهی از کلمات که باید به مرور حدس بزنید، بهصورت روزانه نیز چالشهای جدیدی به همراه انیمیشنهای بامزه برای بهچالش کشیدن ذهنتان در دسترستان قرار دارد.استودیوی نردبان اندیشه همچنین توجه ویژهای به موسیقی سنتی بازی آمیرزا داشته است به شکلی که در جای جای بازی میتوانید از موسیقی اصیل ایرانی لذت ببرید.

در بازی Story of a Gladiator نیز شما در نقش یک گلادیاتور باید به میداد نبردی پرخشونت و بیرحمانه بروید.  Th is post w​as cre᠎ated  by G᠎SA C᠎on te​nt᠎ Gen er᠎ator Dem over​si​on .

اگر به آثار علمی-تخیلی و اکشن علاقه دارید، حتما به سراغ این بازی بروید. از این رو، تعداد زیادی سلاح و تجهیزات ارزشمند در هرکدام از مناطق مپ پنهان شدهاند که باید آنها را پیدا کنید تا توانایی دفاع از خود و کشتار رقبا را داشته باشید.

هر لحظه بازی شگفتانهای برایتان خواهد داشت که حین مواجه شدن با آن، به طور حتم حس چالشی بازی نیز برانگیخته میشود.

Bike Rush یک بازی آرکید جدید برای اندروید است که در آن شما می توانید در یک مسابقه دوچوخه سواری بسیار هیجان انگیز شرکت کنید و حین انجام این کار شما می توانید با انجام حرکات نمایشی امتیاز بیشتری به دست آورید و همچنین باید حواستان به موانع که از پیش درون مسیر قرار داده شده نیز باشد که با آن ها برخورد نکنید، شما همچنین می توانید برای پیشی گرفتن از رقبای خود با ضربه زدن آن ها را از میدان خارج کنید.

این وبسایت که آرشیو نسبتا کاملی از بازیهای بزرگ تا ایندیهای نه چندان محبوب را دارد، از طریق لینک مستقیم برای کاربران داخل ایران در دسترس است.

بازی I Want To Go To Mars نگاهی کودکانه به ماجراجویی بزرگ دارد، تدی و رابین میخواهند به مریخ بروند زیرا در آنجا هوا همیشه آفتابی است و شن و ماسه هیچگاه تمام نمیشوند.بازی طراحی جذابی دارد و بسیار میتواند کودکان را سرگرم کند.

در ابتدای بازی یک دسته کارت چهارتایی از قهرمانها و طلسمها را بهدست میآورید که میتوانید باتوجهبه استراتژی خود چینش آنها را انتخاب کنید.در هر مسابقه در این بهترین بازی های اندروید هر بازیکن ۲۰ جان دارد و هدف نهایی مسابقه صفر شدن جان یکی از طرفین رقابت است.

در منطقه Eternal Haven یک کلبه چوبی دارید که با ورود به آن میتوانید باتوجه به سلیقه خود از میان ۱۰۰ وسیله مختلف دکور خانه خود را تغییر دهید.

یکی از نکات جالب بازی امورتال دستینی امکان شخصیسازی خانه است. به طور کلی، Clan Race یکی از چندین بازی موتور سواری برتر پلتفرمهای موبایل است که با وجود حالتها و چالشهای جالب خود، چنین ساعت شما را سرگرم خواهد کرد.

بازی Democratic Socialism Simulator یک اثر شبیهساز کارتی است که در جریان آن باید در نقش یک رئیس جمهور سوسیال دموکرات در کشور ایالات متحده افراد مختلف جامعه را راضی نگه دارید.استودیوی مول اینداستریا توانست با الهام از بازی بسیار زیبای Reigns که یکی از بهترین بازی های اندروید سال ۲۰۱۸ بود بهخوبی اهمیت سیاست در کشورداری را به نمایش بگذارد.

همچنین دراینجا شاهد مکانیسمهای جدیدی در گیمپلی و سلاحهایی هستیم که میتوانید ساختار مبارزات و پیشروی در بازی را باتوجهبه به این سلاحها شکل دهید.

شما باید ماوس را طوری تکان دهید که تکه سنگ کمترین تکان را بخورد و به اجسام نوک تیز برخورد نکند و نهایتا باید در نقطه ای که در هر مرحله مشخص شده است تکه سنگ قرار بگیرد تا دشمنان شما به داخل سلول هدایت شوند و شما برنده شوید.

حالا مدتی از انتشار شماره دوم این اثر میگذرد و باید بگوییم که این بازی از قسمت اول بازی هم بهتر است.

اصولا در بازی پینگ پونگ بازیکنان باید سعی کنند تا مانع عبور توپ از زمین خود شوند. در فهرست بهترین بازی های اندروید زومجی بازی های مسابقهای متنوعی از جمله ماریو کارت تور و آسفالت ۹ را قرار دادهایم بااینحال عبور از ساخته استودیوی ترن ۱۰ کاری بس مشکل بود.فورتزا استریت یک بازی رایگان، سرگرمکننده و با کلی شخصیسازی است که در شهر میامی جریان دارد؛ جایی که پنج میلیاردر درکنار یکدیگر مسابقات شبانه را بهراه انداختهاند.

این مرحله بصورت مخفیکاری و بسیار خلاقانه است که از بازیهای Resident Evil 7 و Resident Evil Revelations 2 الهام گرفته شده.

موشکها و گلولهها به سمت هلیکوپتر و نیروهای شما شلیک میشوند و این شما هستید که باید با نمایشی منحصر به فرد از خود در اقیانوس و جنگل به بهترین شکل ممکن از پایگاه خود محافظت کنید.

در بازی I Want To Go To Mars داستان رابین و تدی است که میخواهند به مریخ بروند. داستان بازی پیرامون مردی میگذرد که خانوادهاش را در حملهی سربازان رومی از دست داده است و اکنون بهدنبال انتقال وارد مسابقات گلادیاتورها شده است.بازی در مجموع دارای سه فصل مجزا است که در هرکدام دشمنان متفاوتی پیشروی شما قرار میگیرند.

با این حال برای دیدن ادامه داستان باید قسمتهای بعدی را خریداری کنید. جایی که باید با دوست یا فامیل خود در یک بازی پینگ پونگ رقابت میکردید؟

برای سنجش متغیر تخلفات رایانهای به کمک مطالعه اکتشافی، چهارده نوع از مصادیق تخلفات رایانهای شناسایی شده که در قالب سه بعد «علیه داده و سیستم»، «جعل هویت» و «فرهنگی» مورد سنجش قرار گرفته است.

اکنون اما یک بازی متفاوت به نام ضدپونگ برای اندروید منتشر شده است. جدیدترین ورژن سیمز به نام Sims4: Tiny Living در 21 ژانویه 2020 عرضه شد.

برخی بازی های نقشآفرینی مانند Black Desert یا Lineage 2 میتوانستند در فهرست بهترین بازی های اندروید حضور داشته باشند بااینحال، به سراغ یک بازی ناشناخته به نام امورتال دستینی رفتیم.

در فهرست زومجی بازی های کارتی متنوعی از جمله کلش رویال و هارت استون حضور دارند. استودیوی راستی لیک به ساخت بازی های معمایی شهرت دارد.

بازی آمیرزا اکنون بهصورت رایگان در دسترس شما قرار دارد. «کنترل» مسئلهای است که واقعا بازی Eternium را از دیگر بازیهای سبک نقشآفرینی موبایل جدا کرده است.

تاکید میکنیم که در صورت جستوجوی عمیقتر، چیزهای بیشتری کشف خواهید کرد. موانع Mr Leggs، پرندگانی هستند که به صورت او نوک میزنند.

جایی که شما باید در نقش یک کارآگاه کارکشته سرنخها را دنبال کنید و پرده از راز پروندهها بردارید. هر آیتم باتوجهبه کلاسی که انتخاب کردهاید، تاثیر مخصوص به خود را روی دشمنان میگذارد.

یعنی در کل فرصت دارید 60 بار در زمان به عقب برگردید و با مشاهدات خود، پازل را تکمیل کنید و قاتل آنها را پیدا کنید.

چه مقدار به سرعت واکنش خود اعتماد دارید؟ در شهر لندن چه اتفاق در حال رخ دادن است؟ نتایز (Netease)، چه بلایی سر بازی دیتا دار LifeAfter آوردی؟

اگه میتوانید بازی جی تی ای ۲ هم قرار بدهید… اگرچه این شخصیت یک انسان واقعی نیست، اما آرامش خاص، شخصیت غیرقابل پیش بینی و مهارت های باورنکردنی این مأمور باعث شد تا این شخصیت در لیست محبوب ترین شخصیت ها قرار بگیرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت دانلود بازی کامپیوتری.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.