دبیر جشنواره سینما حقیقت محکوم شد

دبیر جشنواره سینما حقیقت محکوم شد

محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی طی حکمی محمد حمیدی مقدم را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم حقیقت منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، متن تصمیم رئیس سازمان سینمایی به شرح زیر است:
«جناب آقای محمد حمیدی مقدم
نظر به دانش، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در برگزاری دوره های قبلی، به موجب این حکم به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی مستند ایران «سینما حقیقت» منصوب می شوید.
خوشبختانه این جشنواره به پاس زحمات ارزنده سینماگران سابق و حضور پرشور خانواده فرهیخته سینمای مستند به عنوان یکی از برجسته ترین و مرجع ترین جشنواره های منطقه شناخته می شود.
امید است با بهره گیری از تمامی توانمندی ها و میراث ارزشمند سینمای مستند ایران و توجه به نیازهای جدید در این عرصه در این مسئولیت خطیر موفق باشید.
سینمای مستند افتخار سینمای ایران است که همواره با اندیشه، دغدغه فرهنگی و نوآوری همراه بوده است. ایجاد تحول محسوس در این سینما با دقت و تأکید بر شعار «اخلاق، وجدان، امید» از اهداف و اولویت های سازمان سینمایی در این دوره است.
انتظار می رود جشنواره «سینما حقیقت» در راستای مرحله دوم انقلاب اسلامی با هدف ایجاد بستری مناسب برای تقویت حضور کنونی سینمای مستند در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و ارائه آثار متعدد و ارزشمند در این – اسلامی، پاسداری از هویت ملی-مذهبی و ترسیم وضعیت کنونی و چشم انداز آینده ایران و جهان با نگاه عدالت محور.
امیدوارم شانزدهمین دوره جشنواره تبلور انگیزه، اشتیاق، هنر، تعهد و تلاش مستندسازانی باشد که چهره ای روشن از ایران اسلامی برای آیندگان به یادگار بگذارند و قطعا خانواده محترم سینمای مستند همراه خواهند بود. تو در این مسیر
شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم حقیقت آذرماه امسال در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.