در بخش کشاورزی لرستان دانش را حرکت خواهیم داد


ایسنا/ لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: دانش را بر اساس بخش کشاورزی استان حرکت خواهیم داد.

سید عماد شاهرخی در دیدار با دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با جوجه ریزی 4 میلیون و 500 هزار قطعه جوجه در این ماه، عرضه مرغ پایان سال و ماه مبارک ماه رمضان مساعد است.

وی ادامه داد: در پی واگذاری زنجیره تولید، توزیع، بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی به وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی استان نسبت به تامین و ذخیره سازی کالاهای اساسی مطابق با سیاست های وزارت متبوع اقدام کرده است. و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.»

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از تدوین طرح جامع حوزه کشاورزی و منابع طبیعی خبر داد و گفت: باید در این حوزه دانش بنیان حرکت کنیم.

شاهرخی با اشاره به لزوم تعامل و همکاری دو جانبه معاونت پژوهشی و معاونت اجرایی گفت: در ازای افزایش یک درصدی دانش فنی استفاده کنندگان، میزان تولید دو برابر می شود و کشاورزی از معیشت و سنتی و سنتی عبور می کند. دسترسی به علم مدرن و کشاورزی صنعتی در دستور کار قرار دارد. این سازمان واقع شده است.

در ادامه این جلسه دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی بر رفع تداخل اراضی ملی و کشاورزی، توسعه کشت گیاهان دارویی در اراضی ملی، اخذ مجوزهای لازم و اضافه کرد: نیاز کشاورزان و استفاده از نیروهای متخصص برای ترویج اصول کشاورزی کشاورزان ضروری است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.