در روز طبیعت، مردم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به پلیس کمک می کنند


ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم در انجام ماموریت های مهم در روز طبیعت با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پلیس را یاری کنند و پلیس در خدمت مردم عزیز خواهد بود و شماره 110 پل ارتباطی بین مردم و پلیس.”

سردار کیقباد مصطفایی تصریح کرد: طرح تعطیلات نوروزی پلیس هر سال قبل از آغاز سال آغاز می شود و به طور معمول تا بعد از تعطیلات نوروزی ادامه دارد و حوزه پلیس و ماموریت های راهنمایی و رانندگی تمهیدات خاصی اندیشیدند.

وی افزود: همه همکاران ما در این مدت 100 درصد هوشیار هستند و طرح ویژه ایام نوروز از 27 اسفندماه آغاز شده و انشاالله این طرح تا پایان تعطیلات نوروزی با قوت کامل ادامه خواهد داشت.

مصطفایی با بیان اینکه مردم فهیم استان همواره تابع آداب و رسوم و قوانین و مقررات بوده اند و امسال نیز شاهد این تبعیت و همکاری مردم با پلیس در انجام ماموریت ها بودیم، خاطرنشان کرد: امسال با توجه به شرایط خاص کرونا. توقف کردیم و شاهد تردد تعداد زیادی از مردم از سراسر کشور به استان بودیم.

وی گفت: طی بررسی های انجام شده از ابتدای طرح نوروزی در 25 اسفندماه، آمارها حاکی از رشد 57 درصدی آمار تردد خودروها در محورهای مواصلاتی است که مایه خرسندی و خرسندی همه ماست. برای افراد مبتلا در سال جاری شور و شوق و گرمی خاصی در امر تجارت وجود داشته است، اما در کنار این سفرها حوادث تلخی نیز برای برخی از مسافران و شهروندان رخ داده است و شاهد افزایش تصادفات و مرگ و میر در مسافران بوده ایم. جاده ها، واقعاً چه اتفاقی می افتد… همه ما را تحت تأثیر قرار داد و غمگین کرد.

مصطفایی افزود: تاکید می کنیم در چند روز باقی مانده از تعطیلات نوروزی رانندگان خودرو باید همکاری ویژه ای با پلیس داشته باشند و به ویژه در تردد از محورهای مواصلاتی قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند. خدای نکرده حادثه تلخی برایشان پیش می آید.

وی افزود: در طرح ویژه نوروزی پلیس بر دو موضوع مهم پیشگیری از سرقت و پیشگیری از حوادث تمرکز کرد. دو موضوع مهم، ماموریت های دیگر پلیس در ساری در حال انجام است و همکارانم در این مدت دوازده سیزده روزه ای که از قبل از تعطیلات نوروزی در قالب طرح نوروزی شروع شده صد در صد عادلانه کار کرده اند و خدایا هر کاری از دستشان بر می آید انجام داده اند. مردم با خیالی آسوده و با خیال راحت به سفر می‌رفتند و در زندگی روزمره خود دچار هیچ گونه بدبختی و موقعیت خاصی نمی‌شدند.

مصطفایی افزود: با توجه به اینکه فردا روز طبیعت است و با توجه به آداب و رسوم دیرینه ای که ما ایرانی ها داریم، در این روز خانواده ها اغلب اوقات بیرون از خانه خود را سپری می کنند و با حجم زیادی از سفر به خارج از شهرها سفر خواهیم کرد. آی تی.

وی به رانندگان خودرو توصیه کرد: قبل از هر چیز استراحت کافی برای داشتن نشاط و زندگی لازم برای رانندگی داشته باشند و ترجیحاً سعی کنند مسافت های کوتاهی را برای سفرهای روزانه در طبیعت در نظر بگیرند.

مصطفایی خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد به واسطه نعمت های الهی که در اختیار مردم است بهترین طبیعت را در ایران دارد و در استفاده از فضاهای طبیعی هیچ کمبود و مشکلی نداریم.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: توصیه ما به مردم عزیز این است که با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و با توجه به اینکه میزان تردد در مسافت های کوتاه کمتر و به همین ترتیب از خطرات نیز کاسته می شود. مردم به خانه های خود دسترسی دارند.” آنها ترجیح می دهند از مسافت های کوتاه استفاده کنند.

مصطفایی با تاکید بر اینکه دغدغه ما در روز طبیعت خالی بودن منازل است، افزود: با وجود اینکه پلیس تمام تمهیدات را در این زمینه اندیشیده است و انشالله هیچ نگرانی از این بابت نداریم، اما لازم است که خود نیروی انتظامی باشد. مردم توجه لازم را دارند.» از این نظر و اگر مسیرهای کوتاهی را انتخاب کنند می توانند به خانه شما حمله کنند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: پلیس در خدمت مردم است و فلسفه وجودی این نیرو ایجاد نظم و امنیت پایدار برای مردم و شهروندان در اقصی نقاط کشور است. کسانی که در امنیت نقش دارند، امروز شاهدیم که استان ما از این نعمت بزرگ امنیت نهایت بهره را می برد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا نیروهای امنیتی به عنوان پرچمداران امنیتی اقدامات ویژه و برجسته ای انجام داده اند و امنیت در واقع حاصل جانفشانی ها و رشادت های همکارانم در سراسر ایران اسلامی است.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: متأسفانه در ایام نوروز دو تن از همکاران عزیز ناجا را در استان های دیگر از دست دادیم که یکی از این شهدا شهید بزرگوار «سید نوید موسوی» بود که در حال اجرای این طرح بود. ” نوروزی و برای ایجاد نظم و امنیت در برابر سارقان مسلح در 48 ساعت گذشته در شهرستان دیلم بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داد در حالی که این شهادت و فقدان برای پلیس و خانواده این عزیز بسیار دردناک و تاسف بارتر بود. شهید عزیز .

مصطفایی با اشاره به شهادت شهید موسوی، افتخار هموطنان و نیروی انتظامی را داشت که با نثار پرسنل خود همواره امنیت پایدار مردم را تامین می کنند و امروز ساعت 15 در گچساران شاهد تشییع باشکوه تشییع بودیم. این شهید عزیز بودند

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بار دیگر به مردم عزیز توصیه می کنم در روز طبیعت، انشالله با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پلیس را در انجام ماموریت های مهم یاری کنند. و پلیس به عزیزان خدمت خواهد کرد.” شماره 110 پل ارتباطی بین مردم و پلیس است و مردم می توانند با شماره 110 هر نیاز خود را با پلیس در میان بگذارند و انشاالله در کمترین زمان ممکن در خدمت مردم بوده و از آنها کمک بگیرند. .

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.