در کنار گلزار شهدای هر شهری باید فرهنگسرا ساخته شود


ایسنا/ خراسان جنوبی مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی گفت: پیشنهاد می کنیم فرهنگسراها در کنار گلزار شهدا احداث شود و شهرداری ها برای این منظور زمینی را در نظر بگیرند.

حجت الاسلام محمد تقی عزیزی امروز شنبه 28 خردادماه در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان جنوبی گفت: در جامعه هدف خود با شهدایی روبرو هستیم که وظیفه خود را به درستی انجام داده اند و اکنون نوبت ماست. مسئولیت ماست.”

به گزارش ایسنا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: در حالی که فعالیت های فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار حائز اهمیت است، به تنهایی کافی نیست و در حالی که خانواده شهدا و ایثارگران هستند. با مشکلات اشتغال و مسکن مواجه است». این تکریم واقعاً حاصل نمی شود.

عزیزی ادامه داد: اسلام و انقلاب همیشه دوستداران و عزیزان خود را دارد اما ما افسران باید با اقدام درست و رفع مشکلات این علاقه را شکوفا کنیم.

وی افزود: در مورد بنرها و تابلوهای مربوط به شهدا همیشه مشکل قرار گرفتن در معرض طوفان های شدید و آسیب دیدگی را داریم به همین دلیل طرحی را پیشنهاد دادیم که تصاویر و تابلوهای شهدا از فلز ساخته شود که طول عمر بالایی دارد. ” .

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این طرح به صورت الگویی در طبس انجام شد، گفت: اعتبار پیشنهادی برای اجرای این طرح در خراسان جنوبی حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.

عزیزی بیان کرد: از یک هزار و 800 شهید خراسان جنوبی حدود هزار و 200 شهید وصیت نامه دارند. گرفته شده توسط او یک میلیارد و 100 میلیون تومان است.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه های پیشنهادی ما ساخت فرهنگسرا در کنار گلزار شهداست و شهرداری ها باید برای این موضوع که در برخی شهرها وجود دارد، زمینی را در نظر بگیرند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.