دلیل مشکلات دفاعی سپاهان چیست؟


کاپیتان ارمنی سابق سپاهان می گوید مهاجمان به سرعت از کندی مدافعان این تیم استفاده می کنند و گل می زنند.

لئون استپانیان در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: سپاهان بازی بدی مقابل التعاون نداشت اما به هر حال با این نتایج کار برای آنها بسیار سخت شد و کار این است که گره خورده است. آنها باید در هر دو بازی سه امتیاز بگیرند تا بتوانند صعود کنند.

وی ادامه داد: نویدکیا باید تیم را به خوبی جمع کند. به نظر من سپاهانی ها هنوز شانس دارند و باید تلاش خود را دو چندان کنند و بیش از 100 درصد در زمین تلاش کنند تا دو بازی را ببرند. به دلیل شرایط میز کار سخت شد. با ادامه رقابت، نیروها باید نقاط ضعف خود را برطرف کنند.

کاپیتان سابق سپاهان افزود: آنها در دفاع ضعیف هستند. غیبت بازیکنانی مثل پورقاز به تیم ضربه زد و البته کم کاری مدافعان سپاهان باعث شد تا تیم های حریف از این ضعف استفاده کنند. مهاجمان به سرعت از کندی مدافعان سپاهان استفاده می کنند و گل می زنند و به همین دلیل گل می خورند. در مقابل آنها در خط حمله قوی هستند و این نقطه قوت آنهاست. آنها بازیکنان خوبی مثل حسینی، شهباززاده و مقانلو دارند.

وی ادامه داد: البته به نظر من بازیکنان باید بیشتر در خدمت تیم و نویدکیا باشند و این فرصت ها را هدر ندهند. فعلا باید خط دفاعی خود را درست کنند و به لیگ قهرمانان آسیا بعدی فکر کنند. اگر واقعا می خواهند برای قهرمانی در لیگ بجنگند و در لیگ قهرمانان آسیا موفق شوند، باید بازیکنان بهتری را در خط دفاع جذب کنند. آنها با این خط دفاعی نمی توانند موفق شوند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.