دوربین های سیار پلیس راه آذربایجان شرقی در کمین خودروهای تندرو است


ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی به رانندگان توصیه کرد در کمین دوربین های سیار پلیس در خودروهای تندرو دقت کنند.

سرهنگ یونس منفرد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای سال جدید و با توجه به اینکه بیشترین علت تصادفات شدید در خیابان ها و بزرگراه ها رانندگی پرخاشگرانه (سرعت، واژگونی، مارپیچ و …) است، پلیس راهور. د راهور قصد دارد این برخورد را تشدید کند. تخلفات تصادفی سرعت و سبقت را در دستور کار ویژه او قرار داد.

وی ادامه داد: به همین منظور تیم های گشتی پلیس راه در کلانشهر تبریز فعال و دوربین های سیار کنترل سرعت در نقاط مختلف شهر و در محور پاسداران و کسایی و جاده سنتو مستقر شدند.

وی افزود: دوربین‌های سیار و هوشمند پلیس وظیفه کنترل نامحسوس پلیس را انجام می‌دهند و مأموران پلیس نیز بر سرعت خودروها در شبانه روز به صورت محسوس و نامحسوس نظارت می‌کنند.

سرهنگ منفرد گفت: از رانندگان می خواهیم با سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی کنند و با اقدامات پرخطر امنیت و امنیت دیگران را به خطر نیندازند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آگاهی آذربایجان شرقی، وی در پایان تاکید کرد: پلیس با تمام قوا در این زمینه با تخلفات حادثه ساز برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.