دو برابر شدن تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در خوزستان


ایسنا/ خوزستان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از افزایش دو برابری تعداد بیماران شناسایی شده و سه برابری پذیرش بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در استان خوزستان نسبت به روز گذشته خبر داد.

دکتر. سیدمحمد علوی با اشاره به آخرین وضعیت بیماری عروق کرونر قلب و پیک بیماری در استان خوزستان، گفت: در 24 ساعت گذشته تعداد مراجعات به مراکز درمانی، کلینیک های تنفسی و بیمارستان های منتخب استان خوزستان حدود 20 درصد کاهش داشته است. به روز قبل

به گزارش ایسنا، وی افزود: در این مدت 161 بیمار بر اساس آزمایش کرونا شناسایی شدند که تقریباً دو برابر تعداد بیماران تشخیص داده شده در روز گذشته است. در این مدت 17 بیمار در بیمارستان های خوزستان بستری شدند و تعداد بستری های جدید نسبت به روز گذشته سه برابر شد.

علوی گفت: شاید بخشی از این افزایش مربوط به مسافران نوروزی باشد که در خوزستان هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته خوزستان یک روز بدون فوت را پشت سر گذاشت.

وی در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه تاکنون 7 میلیون و 150 هزار دوز واکسن در خوزستان تزریق شده است، افزود: بنابراین پوشش دور اول واکسیناسیون در افراد بالای 12 سال 85.2 درصد و نوبت دوم 73.3 درصد است. ” و سومین بار در افراد بالای 18 سال 32.3 درصد است. پوشش نوبت اول واکسیناسیون دانش آموزان خوزستانی 96 درصد و نوبت دوم 77 درصد است که برای آموزش حضوری مطلوب و قابل اعتماد است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.