راهنما فروشگاه آبیاری هوشمند ارزان

فروشگاه آبیاری هوشمند
شیر برقی, شیر برقی کستل

از لحاظ عملکردی شاید ساده ترین نوع سلونوئید ولو با عملکرد مستقیم باشد.این نوع شیر ها در بازار با عنوان شیر های سوزنی شناخته می شوند . شرکت هیدرولیک کاران از سال ۱۳۶۶ به عنوان نماینده ویکرز در ایران تاسیس شد. با توجه به قطر لوله ی مورد استفاده در باغ یا نوع طراحی سیستم آبرسانی به درختان ، ممکن است هر کدام از سایز ها انتخاب صحیحی برای آن مشخصات شیر برقی کستل سیستم باشند. نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه کنیم این است که دبی آب عبوری از شیر ها با نسبت قطر آنها رابطه ندارد بلکه با توان دوم نسبت قطر شیر ها رابطه دارد. شیر های برقی هانتر آمریکا، دارای یک پیچ در قسمت بالای شیر هستند که به کمک آن میتوان دبی آب عبوری از شیر را کم و زیاد کرد. به شیر پنوماتیک که تحریک آن برقی باشد یعنی فرمان قطع و وصل جریان هوای فشرده عبوری از شیر پنوماتیک را بتوان توسط برق کنترل کرد شیر برقی پنوماتیک گویند. This art ic​le w᠎as w​ritten with GSA Content  Gene᠎ra​tor DEMO​.

شیر برقی کستل

شیر برقی دو بوبین پنوماتیک همانند تک بوبین عمل میکند با این تفاوت که اگر نیاز باشد مثلا جک پنوماتیکی یا هر قطعه پنوماتیک دیگری که قرار است با شیر برقی پنوماتیک کنترل شود در رفت و برگشت خود مکث داشته باشد مثلا بالای ۱۰ دقیقه در اینجا حتما باید از شیر برقی ۵-۲ دوبل یا شیر برقی ۲-۵ دو بوبین پنوماتیک استفاده کرد. شیر برقی تک بوبین ۲-۵ پنوماتیک با داشتن ۲ خروجی میتواند هم فرمان رفت و هم فرمان برگشت بدهد به اقلام پنوماتیکی که میخواهد توسط شیر برقی پنوماتیک تک بوبین کنترل شود.به این صورت که با وصل جریان برق و پالس دادن به بوبین شیر برقی ۲-۵ پنوماتیک مسیر عبوری A را باز کرده و جک به جلو حرکت کرده و با پالس بعدی به بوبین مسیر عبوری A بسته شده و مسیر B باز شده و جک به عقب برمیگردد.برای هر کدام از خروجی های A و B دو اگزوز مختص خود روی بدنه شیر برقی ۵-۲ تعبیه شده است که از طریق اگزوزها هوای پشت سیلندر تخلیه میشود. که این بخش متحرک با قرار گرفتن درون حفره­ای به نام سیت، سبب تغییر جهت حرکت سیال تا ۱۸۰درجه خواهد شد.

ترمیستور مقاومتی الکتریکی است که در بخش خروجی اواپراتور نصب میشود و سیگنال و اخبار مناسب را به هنگام تغییر دما به استپ موتور میفرستد و کمک میکند تا استپ موتور وظیفه خود را در خصوص میزان ورودی مبرد به درستی انجام دهد. تاییدیه ها: اطمینان حاصل کنید که دریچه بسته به کاربرد دارای گواهی مناسب است. در این نوع شیر برقی، از سیمپیچ برای ارسال سیگنال باز یا بسته شدن استفاده میشود و نیاز به جریان الکتریکی ورودی بالایی وجود ندارد. اکثر شیرهای برقی از جنس برنج (مناسب برای آب، سوخت، هوا، و یا گازهای خنثی)، یا از جنس استیل ضد زنگ (مناسب برای مایعات یا گازهای خورنده، محصولات غذایی مایع)، و یا از جنس پلاستیک (مناسب برای استفاده در فرآیندهای غذایی و شیمیایی) هستند. درجه حفاظت: اطمینان حاصل کنید که شیر دارای درجه IP مناسب برای محافظت در برابر گرد و غبار، مایع، رطوبت و تماس است. در این بخش از سیم ها مسی با روکش لاکی استفاده می شود تا در برابر خوردگی و رطوبت سالم بماند.

البته از نظر وزن نیز آرامبند سنگین تا 300 کیلوگرم نیز برای درب وجود دارد. علاوه بر این گزینه ها ، دریچه ها می توانند برای پاسخگویی به نیازهای دقیق فرآیند مانند نسخه NACE برای سرویس گاز ، برای خدمات خاص (مانند اکسیژن ، کلر ، خلوص بالا ، و غیره) یا جذب نوسان فشار (SPA) تخصصی شوند. اسکو، بروکرت، کروم شرودر، دانگز که گسترده ترین خط شیر برقی و موتوری تهیه شده برای کنترل جریان گاز سوختی، پروپان مایع و تمام درجه های روغن مازوت مورد استفاده در برنامه های احتراق مانند : کوره های صنعتی، اجاق ها، کوره ها، زباله سوزها، مشعل ها و دیگهای بخار را دارد شیرهای برقی پیلوت دار سیستم احتراق و نیازهای قطع و سوخت در خط اصلی را کنترل می کنند. فاکتور جریان، مقداری تئوری است که حجم آبی که در دمای اتاق و با افت فشار یک بار برای یک دقیقه از شیر برقی عبور میکند، را مشخص میکند. این شیربرقی ها دارای یک دیافراگم بوده که با اتصال جریان الکتریسته و رسیدن ولتاژ مناسب باز شده و اجازه خروج آب از مجرای آنرا می دهد . آنها شامل ولتاژ اشتباه، اتصال کوتاه، کثیفی یا آسیب در قسمت های متحرک مانند پیستون و رسانه ای که خیلی داغ است می باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.