راهپیمایی روز قدس در قم آغاز شد


ایسنا/ قم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده علما، اساتید، طلاب و اقشار مختلف مردم در سراسر کشور و جهان در شهر مقدس قم آغاز شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده علما، اساتید، طلاب و اقشار مختلف مردم، همزمان از سراسر کشور و جهان در شهر مقدس قم آغاز شد.

از روزهای گذشته مراجع معظم تقلید، علما، نهادهای عالی حوزوی، مسئولان اجرایی استان قم با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، بر آزادی قدس شریف تاکید کرده و مردم را به راهپیمایی امروز دعوت کردند.

امسال پس از دو سال وقفه در برگزاری راهپیمایی مردمی روز جهانی قدس به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر، هماهنگی های لازم برای برگزاری راهپیمایی باشکوه و باشکوه در بیش از 900 شهر کشور انجام شد و هم اکنون ادامه دارد. در حال انجام است.

همچنین این مراسم در بیش از 90 کشور جهان با حضور مسلمانان و آزادگان سایر ادیان الهی در قالب راهپیمایی و محکومیت کودکان کشتار رژیم صهیونیستی و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف برگزار می شود.

راهپیمایی منسجم، متحد و پرشور امت استان قم از ساعت 10 صبح در میدان آستانه و مسجد امام حسن عسکری(ع) آغاز و در حدفاصل میدان آستانه، پل معصومیه، خیابان امیرکبیر (اراک)، پل حجتیه، چهارراه آغاز شد. خیابان شهدا (صفایه)، میدان جانبازان تا مسجد قدس ادامه دارد.

راهپیمایی های مشابهی در شهرها، شهرستان ها و روستاهای استان قم برگزار می شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.