رژیم صهیونیستی به زودی از بین خواهد رفت


ایسنا/ البرز امام جمعه کرج گفت: روز قدس امسال روز دیدنی است و به برکت مقاومت اسلامی و ملت مقاوم فلسطین، مستکبران جهان آسیب دیده اند.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینیه همدانی در خطبه های نماز جمعه ۲۸ فروردین کرج با اشاره به نزدیک شدن به شب های قدر، اظهار کرد: در این شب ها از خود و دیگران غافل نشوید و از خداوند متعال خواسته نباشید. خداوند.”

حسینی همدانی افزود: اهل بیت(ع) بر احیای شب قدر بسیار تاکید دارند، لذا روزه داران به هیچ بهانه ای از جمله بیماری این شب ها را از دست ندهند و اعمال مومنین در شب قدر مورد قبول واقع شد.

وی در ادامه با بیان اینکه روز قدس نزدیک است، ضمن محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی، گفت: خواب مستکبران به برکت مقاومت اسلامی و خون هایی که مردانی چون سردار شهید ریخته اند تعبیر نمی شود. سلیمانی.

وی با بیان اینکه خصومت ها و خصومت های رژیم صهیونیستی امروز دامنگیر این رژیم شده است، تصریح کرد: سیاست رژیم صهیونیستی مقاومت جوانان فلسطینی را ناکام گذاشته و وعده الهی بر این رژیم نزدیک است و به زودی لکه ننگین بشریت در راه است. ناپدید خواهد شد.” محو می شود.

امام جمعه کرج گفت: روز قدس امسال روز دیدنی است و به برکت مقاومت اسلامی و ملت مقاوم فلسطین، مستکبران جهان آسیب دیده اند.

حسینی همدانی همچنین با اشاره به اقدامات عربستان علیه مردم مظلوم یمن اعلام کرد: کشوری: مقاومت یمن متوجه الطاف الهی است و از کیان خود در برابر دشمنان این کشور دفاع می کند.

وی در بخشی دیگر از خطبه امروز با اشاره به مسائل روز کشور خاطرنشان کرد: وعده رئیس جمهور مبنی بر انتشار اسامی بدهکاران بانکی در گام اول محقق شد. شفافیت یک اقدام بسیار خوب و موثر در جامعه است که باید به سایر ارگان های دولتی نیز تعمیم یابد. اعلام اسامی بدهکاران عمده بانکی اقدامی امیدوارکننده و معتبر برای جلوگیری از سوء استفاده بیشتر است.

امام جمعه کرج افزود: بدهکاران کلان بانک ها به مردم و منابع عمومی ظلم کرده اند و این اقدامات مردم را نسبت به آنها مشکوک کرده است و برخورد قوه قضاییه با این تخلفات مهم است.

نماینده ولی فقیه در البرز در بخشی دیگر گفت: رسیدگی فوری به مطالبات صنفی برای جلوگیری از حوادث بعدی یکی از خواسته های ما از رئیس جمهور است. اتلاف وقت در رسیدگی به مشکلات صنفی و مطالبات کارکنان و معلمان باعث ایجاد جو، نارضایتی و بدخواهی برخی می شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.