زلینسکی: من اولین هدف روسیه هستم


رئیس جمهور اوکراین امروز (جمعه) در پیامی ویدیویی گفت که مسکو او را در صدر فهرست موفق خود قرار داده است. او سرنوشت اوکراین را در دستان ارتش کشورش می دانست.

ولودیمیر زلینسکی رئیس جمهور اوکراین در پیامی ویدئویی خطاب به مردم کشورش گفت: بر اساس اطلاعات ما، دشمن من را به عنوان هدف شماره یک و خانواده ام را به عنوان هدف شماره دو معرفی کرده است. آنها می خواهند با برکناری رئیس دولت اوکراین را از نظر سیاسی نابود کنند.

او گفت: “من می دانم که اطلاعات غلط زیادی منتشر می شود، از جمله اینکه کیف را ترک کردم.” اما من در پایتخت و با مردمم هستم.

زلنسکی گفت: امروز از مسکو می شنویم که روسیه در نهایت می خواهد مذاکره کند. کرملین می خواهد درباره وضعیت بی طرف در اوکراین صحبت کند. من به شرکای اوکراینی خود می گویم که اکنون سرنوشت کشور ما در حال تعیین شدن است. من از آنها (همپیمانان غربی اوکراین) می پرسم که آیا با ما هستند یا نه، و پاسخ آنها مثبت است. اما آنها هنوز آماده پذیرش ما در این اتحاد (ناتو) نیستند.

زلنسکی گفت: ما از صحبت در مورد تضمین های امنیتی برای کشورمان نمی ترسیم. ما از صحبت در مورد یک وضعیت بی طرف ترسی نداریم. اما چه چیزی امنیت ما را تضمین می کند؟ کدام کشورها این تضمین ها را ارائه خواهند کرد؟ ما باید در مورد پایان دادن به این حمله صحبت کنیم. ما باید در مورد سلاح گرم صحبت کنیم، اما در حال حاضر، سرنوشت کشور ما کاملاً به ارتش ما بستگی دارد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.