سردخانه های کانکسی

سردخانه های کانکسی
سردخانه ثابت, سردخانه ثابت کانکسی

با توجه به شرایطی که در ساخت سردخانه بستنی به کار می رود، شما می توانید دمایی بسیار پایین، جهت نگهداری از انواع محصولات را در اختیار داشته باشید. از کمپرسور نوع اسکرال معمولاً برای ظرفیتهای برودتی پایین (سردخانههای کوچک) و رنج دمایی بالای صفر، از کمپرسورهای اسکرو برای ظرفیتهای برودتی بالا و سردخانههای صنعتی و رنج دمایی بالای صفر و زیر صفر و از کمپرسورهای سیلندر پیستونی برای ظرفیتهای پایین، متوسط و بالای برودتی و رنج دمایی بالای صفر و زیر صفر استفاده میشود. با این حال امروزه شرایطی به وجود آمده که شما در سردخانه های بستنی می توانید دمایی معادل منفی ۲۵ درجه سانتیگراد نیز داشته باشید. سردخانه ها را معمولاً در ابعاد مختلف و با ظرفیت های دمایی و مکانی گوناگون طراحی و اجرا می کنند. ما در این مجموعه به منظور خدمات دهی به شما عزیزان، انواع سردخانه های میوه، مواد غذایی و بستنی را تولید و در اختیار شما قرار خواهیم داد. از بین تیمارهای اعمال شده، تیمار موم و عصاره اسطوخودوس اتانولی 1000×6 و میخک اتانولی 1000×6 و پوشش کیتوزان 5/1درصد از بقیه تیمارها بهتر بودند، و می توان از عصاره ی اسطوخودوس و همچنین کیتوزان به عنوان دو ترکیب طبیعی استفاده نمود، که ضمن اینکه برای سلامت انسان بی خطر هستند، خواص دارویی دارند و حلال نیز می باشند.

سردخانه ثابت کانکسی

به همین علت از سردخانه های متحرک می توانند به عنوان بهترین گزینه جهت جابجایی این محصولات استفاده کنند. همانطور که از اسمش پیداست سرد خانه های ثابت قابلیت جابه جایی ندارند و آن ها به دلیل بزرگ بودنشان باید در یک مکان ثابت برای همیشه نصب شوند. میکروکنیدیها یک یا دوسلولی، تخممرغی و بیضوی یا قلوهایشکل بودند. جهت ساخت این سردخانه ابتدا یک اتاق درون ساختمان به کمک ساندویچ پانل عایق کاری شده، و سپس تجهیزات سرمایشی درون آن نصب می شوند. کیفیت ساخت سردخانه و نوع تجهیزات به کار رفته می تواند اثر مستقیم بر قیمت نهایی این محصول بگذارد. مدل ارائه شده در این مقاله را به صورت موردی برروی سه محصول سیب زمینی، پیاز و گوجه فرنگی با هدف تأمین تقاضای کشور پیاده می­کنیم. با این حال گاهی اوقات با شرایطی مواجه می شوید که نیاز به دمای بسیار پایین داشته تا بتوانید محصولاتی دیگر را نگهداری نمایید. تجهیزات به کار برده در سردخانه توسط مجموعه ما در آریان سرد به شکلی است که به بهترین شکل می تواند مواد غذایی و محصولات شما را نگهداری نمایند. ساختار بستنی به گونه ای است که با استفاده از امولسیون و کف (کف موجود می تواند مایع یا هوا باشد) کریستال های یخی را به وجود می آورد.

پس از بسته بندی انواع محصولات موجود در بازار که با نام بستنی به فروش می رسند، شما باید آن ها را در سردخانه های بستنی نگهداری کنید. این نوع سردخانهها را که ابعاد بزرگ نیز دارند را سردخانه ثابت می نامند. نگهداری محصول یکی ازمهم ترین تکنیک های فرآوری می باشد و هدف آن افزایش زمان ماندگاری وحفظ کیفیت محصول از نظر رنگ ، طعم، بو و بافت بوده که این امر با نگهداری محصولات در سردخانهها امکانپذیر است. سردخانه متحرک مواد غذایی از قبیل گوشت ، مرغ، سبزیجات ، میوه جات ، داروها و لوازم بهداشتی و آرایشی ، با حفظ کیفیت این محصولات از ان ها نگهداری می کند ، به همین دلیل در صنایع مختلف به مصرف می رسد و حتی می توان از آن در پروژه های عمرانی نیز استفاده نمود. با این حال شما برخلاف محصولاتی مانند میوه ها، صیفی جات، مواد غذایی، سبزیجات و خوراکی های دیگر که نیاز به سردخانه هایی با دمای بالای صفر دارید، جهت نگهداری از بستنی باید تدابیری بیندیشید کیفیت این محصول را حفظ نمایید. این کمپرسور باید دو مرحله ای بوده تا بتواند فرآیند تبرید را به بهترین شکل برای شما انجام دهد.  Po᠎st was cre᠎at᠎ed  by GSA C onte nt G enerator DEMO᠎!

به طور کلی با توجه به اینکه بستنی ها از بدو تولید تا هنگام عرضه در فروشگاه های خرد، باید در مکانی سرد نگهداری شوند، سردخانه ها باید با شکل های مختلف در دسترس قرار داشته باشد. همانگونه که می دانید به مکانی که جهت نگهداری مواد غذایی و میوه ها از آن استفاده می شود سردخانه گفته می شود. همانگونه که می دانید یکی از خوراکی های محبوب بین مردم بستنی نام دارد. همه این تاثیراب نا مطلوب به دما بستگی دارد و اگرسردخانه ای نتواند از این تاثیرات منفی جلوگیری کند باعث تغییر وافت کیفیت محصول وکوتاه شدن دوره نگهداری و در نهایت فساد کالا می شود. معمولا انتقال حرارت مساله اصلی است، به گونهای که گرما باید از محصول، درحین سرد کردن یا انجماد جدا شده و سپس محصول در دمای ثابتی در سردخانه نگهداری گردد. در کندانسور با جریان طبیعی هوا، دفع گرما به صورت جریان طبیعی هوا میباشد و به طور معمول از این کندانسورها در یخچال و فریزرهای خانگی استفاده میشود. در یخچال های ویترینی و قصابی کابینت آنها در اندازه وا شکال مختلف بستگی به نوع محصولاتی که به تماشا گذاشته میشود متفاوت است. با ما در آریان سرد همراه باشید تا اطلاعات کافی به شما در مورد سردخانه بستنی ارائه دهیم.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.