“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است


ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر روحی مداح سرود «سلام فرمانده» گفت: اجرای این سرود در سراسر کشور و حتی برخی از کشورهای جهان خشم دشمنان این سرود را برانگیخته است. ملت، به ویژه رسانه های خارجی». این است.

سید هاشم میرحسینی با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر روحی مداح سرود «سلام فرمانده» گفت: سرود «سلام فرمانده» یک محصول فرهنگی منحصر به فرد است که ریشه عمیقی در زندگی مردم دارد. این سرزمین عمدتاً جوانان و نوجوانان هستند.

وی افزود: اجرای این سرود در سراسر کشور و حتی برخی از کشورهای جهان خشم دشمنان این ملت به ویژه رسانه های بیگانه را برانگیخته است و ابوذر روحی را که مردی شریف، متدین و انقلابی است متهم می کنند. دروغ بودن و به دور از واقعیت.” استانی است، سعی کردند این کار فرهنگی را کم و خنثی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود تاکید کرد: چنین اتهامی به این مداح معروف کذب است و تاکنون پرونده ای در این زمینه در دادسرای عمومی و انقلاب لنگرود تشکیل نشده است. خشمگین و مداح مذکور با مقبولیت خود در بین مردم عزیز استان گیلان با کار جهادی و انقلابی خود بزرگترین ضربه را به دشمنان انقلاب و نظام وارد کرد.

موسوی یادآور شد: دستور شناسایی عاملان نشر اکاذیب به مراجع ذیصلاح صادر شد و این افراد به زودی شناسایی و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.