شایعات خرید نان/آرد مردم را در خط قرمز نانوایی ها چند برابر کرده است


ایسنا/ کرمانشاه رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه با بیان اینکه میزان خرید نان مردم به دلیل برخی شایعات سه برابر شده و به چهار برابر رسیده است، از مردم خواست به شایعات توجه نکنند و مطمئن باشند که کرمانشاه کمبود آرد و آرد ندارد. نان.

اعتضاد علیزاده در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در کرمانشاه کمبود آرد و نان نداریم، گفت: بر خلاف شایعات و فضای روانی که ایجاد شده، تهیه نان مردم اشکالی ندارد.

وی بدون توجه به شایعات مردم را به خرید نان به میزان کافی دعوت کرد و افزود: متاسفانه جو روانی ناشی از شایعات باعث شده تا مردم سه تا چهار برابر نان بخرند که نتیجه ای جز افزایش ضایعات و افزایش ضایعات ندارد. هدر دادن نان.”

رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه تاکید کرد: این شرایط گاهی باعث می شد در مقابل نانوایی ها ازدحام جمعیت را ببینیم.

علیزاده با اشاره به فعالیت منظم هزار و 50 نانوایی در کرمانشاه، یادآور شد: امروز نظارت بر واحدهای نانوایی را افزایش داده ایم.

وی تعطیلی خودسرانه نانوایی ها را خط قرمز خواند و خاطرنشان کرد: با هر نانوایی که در ساعات کاری اعلام شده از سوی اتحادیه تعطیل شود، برخورد می شود.

وی لغو پروانه و تعلیق قطعی سهمیه آرد را از جمله جرایم با هدف تعطیلی خودسرانه نانوایی ها اعلام کرد.

رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه افزود: آرد فروشی خط قرمز دیگر ماست و هر نانوایی که خلاف این قانون باشد مشمول ابطال پروانه و قطع دائمی سهمیه آرد می شود.

علیزاده تاکید کرد: نانوایی ها موظفند هر سهمیه آردی که به آنها داده می شود را بپزند.

وی همچنین هرگونه افزایش قیمت نان را غیرقانونی خواند و گفت: با تاکید جدی دولت نان گران نمی شود و مردم نگران این موضوع نباشند.

رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه تنها موردی که باید مورد توجه قرار گیرد افزایش سهمیه نانوایی های نوع دو با نظر کارگروه نان و آرد استان است، گفت: بهتر است کار این واحدها منطقی شود. در سهمیه آرد خود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.