شروع نیمه نهایی لیگ بسکتبال با بازی حساس/جنجالی مقابل مدافع!

مرحله نیمه نهایی بسکتبال مردان لیگ برتر ایران از فردا (پنجشنبه) با یک بازی حساس آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، رقابت های لیگ برتر بسکتبال مردان که این روزها به اوج حساسیت خود رسیده است، از فردا (پنجشنبه 18 فروردین) با بازی حساس مدعیان پیگیری می شود تا مرحله نیمه نهایی بازی ها آغاز شود.

در اولین بازی این مرحله از ساعت 20:00 تیم شهرداری گرگان قهرمان فعلی به مصاف شیمیدر قم کاندیدای عنوان قهرمانی می رود و این بازی از چند جهت از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

شاید نکته اصلی در تقابل دو تیم بحث مربیان آنها باشد. شهرداری گرگان که فصل گذشته پس از حدود 5 دهه با سرمربیگری مهران شاهین طبع قهرمان لیگ شد اما حالا دیگر شاهین طبع را روی نیمکت خود ندارد و با مهران حاتمی به مصاف شیمیدری می رود که در این دیدار با شاهین طبع عملکرد درخشانی داشت. ایستگاه.

سرمربی سابق و فعلی تیم ملی در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که این بازی اولین تقابل آنها در این فصل خواهد بود که مشخصا به صورت مخفیانه انجام می شود. برای اینکه دو تیم به فینال برسند باید از پنج بازی رو در رو در سه بازی پیروز شوند.

اما یکی دیگر از نکات مهم و چشمگیر این دیدار حضور هواداران در سالن آزادی برای اولین بار در فصل جاری لیگ برتر است. پس از کش و قوس های فراوان، فدراسیون بسکتبال موفق شد مجوز حضور محدود تماشاگران (هر تیم 50 نفر) در سالن آزادی را بگیرد که این اتفاق برای اولین بار در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی رخ خواهد داد.

برنامه دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

شروع نیمه نهایی لیگ بسکتبال با بازی حساس/جنجالی مقابل مدافع!

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.