شهردار زاهدان بر مشارکت حداکثری مردم در حفظ و توسعه فضای سبز تاکید دارد


ایسنا/ سیستان و بلوچستان شهردار زاهدان بر مشارکت و حضور حداکثری مردم در اجرای برنامه ها به ویژه بحث حفظ و توسعه فضای سبز تاکید کرد.

به گزارش ایسنا – در جلسه ای با حضور شهردار زاهدان، معاونین خدمات شهری، مدیران مناطق و روسای سازمان ها به مناسبت استقبال از بهار و گرامیداشت هفته درختکاری، همزمان با بررسی موضوعات مرتبط با این نشست، ضرورت ایجاد بین بخشی هماهنگی برای اجرای بهتر برنامه مورد تاکید قرار گرفت.

در این جلسه براهویی شهردار زاهدان گفت: بهسازی، بازسازی و آماده سازی پارک ها و سایر گردش های سطح شهر به ویژه کمپ های نوروزی از نظر سرویس های بهداشتی کافی، آب سالم، گلکاری، مبلمان، روشنایی و… نقاشی و سایر موارد مرتبط باید گنجانده شود.» مسائل اولویت دار باید در همه زمینه ها در دستور کار باشد تا بتوانیم خدمات لازم را به مشتریان ارائه دهیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن اسفندماه و هفته جنگل کاری، افزود: با توجه به لزوم ارزش گذاری و توسعه فضای سبز شهری و تاکید استاندار در این زمینه، باید برنامه ریزی مناسبی برای کاشت درخت، کاشت گل در پارک ها و… معابر و پیاده روها و بهتر است این مهم در هفته درختکاری با حضور مسئولان استانی، ائمه جمعه و جماعات، علما و اقشار مختلف به صورت ویژه در سطح شهر عملیاتی شود.

شهردار زاهدان بر لزوم مشارکت و همکاری مردم در توسعه فضای سبز شهری تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه امسال مراسم و برنامه های روز جنگل کاری در بلوار ارتش برگزار می شود، لذا باید موازی با دعوت و حضور مدیران و کارکنان.» ، زمینه مشارکت حداکثری مردم در این مراسم به خوبی فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: مناطق پنج گانه و تمامی حوزه های مربوط به جنگل کاری و هفته استقبال از بهار باید ضمن معرفی یک نفر به عنوان مدیر و هماهنگ کننده، برنامه های خود را به موقع و با احتساب محله مرکزی اعلام کنند تا با در نظر گرفتن بقیه موارد باقی مانده است که بهترین عملکرد را برای جلب رضایت شهروندان داشته باشیم.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.