صالحی امیری: پیشکسوتان ریشه بوکس هستند


رئیس کمیته ملی المپیک ایران گفت: پیشکسوتان بوکس ریشه هستند و جوانان باید احترام این عزیزان را حفظ کنند.

به گزارش ایسنا، مراسم افطار فدراسیون بوکس ایران عصر امروز (سه شنبه 5 اردیبهشت 1401) با حضور سیدرضا صالح امیری رئیس کمیته ملی المپیک، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در سالن اجتماعات بوکس برگزار شد. پیشکسوتان و اعضای تیم ملی

صالح امیری در اواسط این مراسم گفت: با تمام انگیزه به این مجلس آمدم چون بی صبرانه منتظر دیدار با بزرگان بوکس بودم. پیشکسوتانی که ریشه همه ورزش ها هستند. از همین جا به جوانان و قهرمانان تیم ملی بوکس می گویم که اگر الان اینجا هستید به خاطر وجود ریشه های قوی مثل این عزیزان است.

وی ادامه داد: این روزها صحبت هایی در مورد آزاردهنده ثوری و استکی شنیده ام اما باید بگویم بوکس یک خانواده است و باید بدانیم که در بسته است تا صدای ما به گوش غریبه ها نرسد، صدای خانواده بوکس نباید ترک شود. خانواده.” . در خرداد ماه جشن بزرگان و قهرمانان بوکس خواهیم داشت و در پایان باید بگویم که همه بوکس یک خانواده، یک صدا و یک ملت است.

حسین سوری رئیس فدراسیون بوکس ایران نیز گفت: در این مراسم از زحمات همه بزرگان و پیشکسوتان این رشته که چنین جایگاهی را به بوکس داده اند، تشکر می کنم. مراسم امروز فقط برای شناخت و خاطره بود و امیدوارم سایه این بزرگان با تجربیاتشان همیشه بالای سر بوکس ایران باشد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.