صالحی امیری: 500 میلیون برای تیم امید واریز کردیم/مهدوی کیا درست انتخاب شد


رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ما در مسائل فنی تیم امید دخالت نمی کنیم و فقط حمایت می کنیم که روز گذشته در اولین اقدام 500 میلیون تومانی به تیم فوتبال امید کمک کردیم.

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری پس از بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال امید در جمع خبرنگاران، گفت: امروز به همراه همکاران خوبم کامرانی فر، محمد محمدی، نصرالله سجادی، سرمربی تیم و پیمان فخری، رئیس کاروان بازی، تیم امید را افتتاح کردیم. تیم.” در کل معتقدم تیم امید خواهد درخشید. آرزوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت حداکثری خارج از حاشیه است. با مسئولان فدراسیون هم جلساتی داشتیم.

وی ادامه داد: ما در مسائل فنی دخالت نمی کنیم و وظیفه ما حمایت است. ما گام اولیه را برای حمایت مالی برداشتیم و این حمایت همچنان ادامه دارد. 500 میلیون تومان پشتیبانی اولیه را انجام می دهیم. انتخاب سرمربی و تیم موضوع مهمی بود که به درستی انجام شد. مهدوی کیا قهرمان کشور و یکی از بهترین های فوتبال ماست. او با انگیزه و تیمی قدرتمند آمده و در مسیری قرار دارد که به موفقیت می انجامد.

صالحی امیری همچنین گفت: بازیکنان تیم زیر 21 سال دارند و خود را برای المپیک پاریس آماده می کنند. روند حرکتی که آغاز شده مثبت است. در دو دوره بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی در کنار تیم هستیم. جلسات منظمی با سرپرست و تیم فنی خواهیم داشت.

صالحی امیری درباره نگرانی خود از لزوم برگزاری بازی های تدارکاتی بیشتر تصریح کرد: در چند مورد توافق صورت گرفت. اراده کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال حضور این تیم در المپیک پاریس است. البته ما در مسائل فنی دخالتی نداریم و مسئولیت فنی فدراسیون بر عهده اوست و تنها وظیفه ما حمایت حداکثری از تیم امید است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.