فرودگاه کرمانشاه به مناسبت عید نوروز


ایسنا/ کرمانشاه مدیر کل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از آمادگی این فرودگاه برای ایام نوروز برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد.

مجتبی بیاتی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه فرودگاه کرمانشاه برای پذیرایی از مسافران نوروزی آمادگی کامل دارد، افزود: البته برنامه ای برای افزایش پروازهای نوروزی اعلام نشده است و اگر پروازهای اضافی داشته باشیم به مردم اطلاع خواهیم داد. اعلام وصول.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 120 پرواز هفتگی از فرودگاه کرمانشاه داریم، یادآور شد: این پروازها به مقصدهای تهران، مشهد، عسلویه، کیش، قشم، تبریز، شیراز و بندرعباس است.

به گفته مدیر کل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، پروازهای فرودگاه کرمانشاه به ویژه در ایام نوروز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

بیاتی با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی فرودگاه کرمانشاه از جمله ارتقای اطلاعات پروازها، نصب دستگاه های هوشمند رای گیری، بهسازی نمازخانه ترمینال پروازهای داخلی، زیباسازی فرودگاه و تزئینات پذیرایی از مسافران نوروزی از جمله آنهاست. مهمترین آنها را برشمرد.

وی تاکید کرد: در اداره کل فرودگاه علاوه بر ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی، یک نگهبان در مدیریت و سایر ادارات برای ایام نوروز تعیین شد.

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه همچنین از تشدید نظارت بر پارکینگ و تاکسی های فرودگاهی برای جلوگیری از تخلفات خبر داد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.