فعالیت تاسیسات نفتی در خارک عادی است


ایسنا/بوشهر مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: در زلزله‌های امروز (یکشنبه، ۲۶ دی‌ماه) جزیره خارک هیچ‌گونه خسارتی به تأسیسات صنعتی شرکت پایانه‌های نفتی ایران وارد نشده و فعالیت‌ها و مأموریت‌ها به‌طور عادی در حال انجام است.

عباس اسدروز اظهار کرد: امروز ( یکشنبه۲۶دی ماه ) زمین لرزه‌ هایی با قدرت ۴.۸ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)  ساعت ۶:۱۹ و  ۴.۶ دهم ریشتر در ساعت ۷:۵۵  و ۳.۲ ریشتر در ساعت ۱۱:۵۳ جزیره خارگ را لرزاند.

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، وی با اشاره به عادی بودن شرایط در تاسیسات پایانه نفتی خارگ، اظهار کرد: زلزله تاکنون منجر به خسارت به تاسیسات این پایانه نشده است و فعالیت های جاری در این پایانه به صورت عادی در حال انجام است. 

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران و مدیرارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ افزود : از زمان وقوع زلزله ها ، در سریع‌ترین زمان ممکن کمیته بحران پایانه نفتی خارگ با مدیریت رییس پایانه نفتی خارگ برگزار شد و  با تعامل و هماهنگی  که با مسئولین شرکت های نفت فلات قاره و پتروشیمی و دیگر شرکت ها در این جزیره وجود دارند ،کلیه برنامه ها هماهنگ شد و کلیه تاسیسات حیاتی صنعت نفت به صورت مداوم در حال بررسی و رصد است.

انتهای پیام


خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.