فعالیت حضوری مهدکودک ها و مدارس رایگان از ۱۴ فروردین


رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که از 14 فروردین ماه تمامی حوزه های آموزشی اعم از مدارس، مهدکودک ها و پیش دبستانی ها، کمک آموزشی و آموزشگاه های زبان های خارجی ایجاد می شود.

به گزارش ایسنا، احمد محمودزاده در تماس تلفنی با شبکه اول سیما، با بیان اینکه دو سال از کسب تاج می گذرد و این بیماری سیستم های آموزشی را با مشکل مواجه کرده است، گفت: این بیماری در آموزش و پرورش با مشکل مواجه شده است. حوزه آسیب های اجتماعی، فرهنگی، روانی و روانی است و به رشد اجتماعی کودکان آسیب می رساند.

وی افزود: امروزه مدارس در اکثر کشورهای دنیا باز است. در اروپا به جز بوسنی و هرزگوین، در آفریقا به جز لیبی، در آسیا به جز ایران، هند، عربستان سعودی و بنگلادش و همچنین در ایالات متحده تقریباً همه مدارس باز هستند.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این بازگشایی در جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود، گفت: آموزش و پرورش در ماه‌های اخیر برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و با همکاری سایر ارکان موثر این امر را انجام خواهد داد. به صورت حضوری انجام شود.طبق بخشنامه صادره برای کل کشور بجز دانش آموزانی که دارای بیماری خاص یا بیماری عروق کرونر قلب هستند سایر دانش آموزان باید در کلاس ها حضور داشته باشند.در صورتی که دانش آموزی به دلایل ذکر شده نتواند به مدرسه برود. آموزش را در محیطی شاد دنبال خواهد کرد که البته موقتی خواهد بود و امیدواریم پس از بهبودی به مدرسه بازگردد.

وی در خصوص رعایت نکات بهداشتی به ویژه فاصله گذاری اجتماعی گفت: دانش آموزان مقطع متوسطه واکسینه شده اند و نیازی به رعایت فاصله نیست. ضمن اینکه امکان تهویه کلاس به خصوص در فصل بهار وجود دارد و به طور کلی نیازی به نگرانی در مورد فاصله گذاری اجتماعی نیست. مدارس نیز ضدعفونی شدند.

محمودزاده با اشاره به اینکه ارائه خدمات مدارس با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان انجام می شود، گفت: در بحث سرویس مدارس امیدواریم با همکاری اولیا، انجمن اولیا و مدرسه این امر محقق شود. “

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.