قرآن کریم در قم چاپ و رصد شد


مدیرکل صدور مجوز و ارزشیابی ناشران قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم در ادامه نظارت و ارزیابی ناشران قرآن کریم و در بازدید میدانی و بازرسی از چاپخانه های مختلف و صحافی های استان قم گفت: : این قرآن ها از روی صحنه چاپ شده اند.

به گزارش ایسنا، حمید کرمی بروجنی، مدیر کل صدور مجوز و ارزشیابی ناشران قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم، گفت: 3 عنوان تخلف رصدی و دستور عدم حذف این قرآن ها از نگاه صادر شد.

وی گفت: با توجه به اینکه تخلف این ناشران عمدتا چاپ قرآن کریم با مجوزهای قبلی است، لازم است این ناشران به این سوال مهم توجه کنند که هدف از چاپ قرآن کریم چیست؟ اگر اشکالی در این قرآن ها باشد، پاسخگوی این اشکالات کیست؟!

مدیرکل صدور مجوز و ارزشیابی ناشران قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم خاطرنشان کرد: از این رو دلیل صدور مجوز نشر برای هر نسخه از قرآن کریم وجود این مشکلات و رفع این موارد است. .

وی افزود: به عنوان مثال سال گذشته یک نمونه قرآن تصحیح و مجوز چاپ آن صادر شد. رنگی تهیه شد.» چاپ نشد، اما پس از پیگیری های لازم مشخص شد که این مشکلات در مرحله چاپ پیش آمده و در نهایت این مشکل برطرف شد.

کرمی بروجنی گفت: معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم یک بار دیگر صمیمانه از همه ویراستاران می خواهد که همواره به این مهم در خدمت به ساحت مقدس قرآن کریم توجه داشته باشند. .

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.