قیمت دستگاه برش فلزات (8)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

اما یکی از دلایل مهم استفاده از گاز اکسیژن توسط این شرکت ها، قیمت ارزان آن در مقایسه با گاز نیتروژن میباشد و همین موجب میشود که قطعات با کیفیتی تولید نگردد. با استفاده از برش لیزر استیل دیگر شاهد لبه دار شدن قسمت های برش داده شده نخواهید بود و این مهم ترین مزیت استفاده از برش لیزر استیل در برابر برش های مکانیکی گذشته است. برش لیزر آلومینیوم باعث میشود که قطعات به صورت صحیح و دقیق برش داده شود ، همچنین بسیاری از طرح ها و شکل هایی که با استفاده از دستگاه های مکانیکی نمیتوان آنها را بر روی صفحات آلومینیوم ایجاد کرد ، با استفاده از برش لیزر آلومینیوم میسر خواهد بود. بدین ترتیب صنایع مختلف می توانند از چنین امکانات پیشرفته ای جهت سرعت بخشیدن به پروسۀ برش فلزات در طرح های ساده و حتی پیچیده استفاده نمایند. برش لیزر آلومینیوم دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که از این مزایا میتوان به خلاقیت در طراحی و ایجاد طرح پیچیده، انعطافپذیری، دقت بالا، سرعت بالا ، قیمت مناسب، کیفیت بالا ،داشتن کمترین ضایعات ، عدم ایجاد تغییر در ساختار فلز و تولید محصولات با ابعاد و اندازه های یکسان و غیره اشاره کرد. Th is da​ta has been c reated by G᠎SA Conte᠎nt Genera᠎tor DEMO!

برش لیزر آلومینیوم

همانطور که می دانیم فلزات بسیار سخت هستند و برش آن با استفاده از روشهای سنتی و به شکل با کیفیت امکان پذیر نمی باشد و همچنین با استفاده از روش های قدیمی سرعت کار بسیار پایین خواهد بود و با استفاده از برش لیزر شما می توانید تعداد بسیار زیادی از برش ها را در زمان کوتاهی انجام دهید که موجب صرفه جویی در هزینه ها شده و امروزه تولیدکنندگان قطعات مختلف را از روش برش لیزر آلومینیوم و سایر فلزات به تولید می رسانند تا بتواند قطعاتی با کیفیت را تولید کنند . حکاکی و برش لیزری یک شغل سودآور و یک کسب و کار در حال رشد است که سرمایه اندکی را برای شروع میطلبد. سرعت برش لیزر سریع است در عین حال از ظرافت بالایی نیز برخوردار است، به گونه ای که نیازی به پردازش مجدد ندارد. با ورود تکنولوژی لیزر به فعالیت های روزمره از جمله بخش صنعت؛ سبب شده است تا برش بسیاری از فلزات از جمله فلز آلومینیوم به آسانی، دقت و ظرافت فراوان صورت پذیرد. در روش لیزر برش آلومینیوم بسیاری از شرکت ها و صنایع از گاز اکسیژن برای برشکاری استفاده می کنند که دقت کافی ندارد؛ در مقابل گاز نیتروژن در صنعت برش لیزر لوله آلومینیوم دقت، ظرافت و تمیزی کار بسیار بالایی دارد و تنها ایراد آن قیمت بالا است. Da᠎ta was gener᠎ated by G​SA C​on᠎te​nt G᠎enerator᠎ Dem​ov ersi᠎on .

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

آشنایی با اجزا و قطعات و چگونگی عملکرد و روش کار دستگاه برش فلزات برای متقاضیان خرید دستگاه لیزر فلزات خالی از لطف نیست. انتخاب اولیه تولیدکننده پس از تعیین تقاضا، میتوانید برای دستیابی به اطلاعات دستگاه برش لیزری به بازار مراجعه کنید تا عملکرد و پارامترهای اولیه دستگاه را قیمت برش لیزر آلومینیوم ببینید. این مجموعه قادر به ارائه برش لیزر انواع فلزات از قبیل مس، استیل، آلومینیوم ،برنج، آهن و غیره می باشد بنابراین شما میتوانید برای انواع برش لیزر فلزات از این مرکز کمک بگیرید. برخلاف فولاد درجه یک یا کربن، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ فلزات انعکاس دهنده نور و رسانای گرما هستند، بنابراین ساخت آن ها با استفاده از فرآیند دستگاه برش لیزر دشوار است. بنابراین کیفیت و تمیزی با استفاده از برش لیزر ایجاد خواهد شد و عدم وجود لبه های اضافی در قسمت های برش خورده بسیار مهم است که با استفاده از برش های مکانیکی نمیتوانیم برش های بسیار منظم و با کیفیت داشته باشیم. توانایی برشکاری دارد و توانایی برش های منحنی و سوراخکاری را ندارد. همچنین در دستگاههای 2 کیلووات برش لیزر فایبر که براحتی ضخامت های 20 میلیمتر برای آهن معمولی و ضخامت 6 میلیمتر برای استیل را برش می دهند، حداکثر ضخامت برای برش لیزری آلومینیوم به 6 ملیمتر، حداکثر ضخامت برای برش لیزر مس به 3 میلیمتر و حداکثر ضخامت برش برای برش لیزر برنج نیز به 3 میلیمتر محدود می شود.

از روشهای سنتی بهصرفهتر است؟

از بین سورس های موجود در بازار از جمله IPG، MAX ،RAYCUS ، GW و … مزایای فراوان این روش از قبیل سرعت و دقت بالا در کنار استهلاک و پرتی حداقلی، به سودآور و اقتصادی بودن این خدمات منتهی شده است. کیفیت بالا از جمله مزایای برش لیزر آلومینیوم می باشد و باید دقت داشته باشید که برش لیزر به آسانی انجام گرفته و در نهایت قطعاتی با کیفیت را خواهید داشت. برش لیزر دارای مزایای بسیار زیادی است که از جمله این مزایا، می توان به انعطاف پذیری بالا در برش اشاره کرد و شما با استفاده از این روش می توانید برای هندسه های پیچیده و برای ابعاد مختلف برش ها را ایجاد کنید. تجهیزات لیزر از نظر طراحی و کاربرد از سایر دستگاه های برش متمایز است. چگونه برش لیزر آلومینیوم از روشهای سنتی بهصرفهتر است؟ از دیگر ویژگی های برش لیزر آلومینیوم می توان به هزینه مناسب اشاره نمود و تولید کننده با اختصاص بودجهای مناسب میتواند برش لیزر آلومینیوم و سایر فلزات را انجام دهند که این هزینه در مقایسه با سایر روش های سنتی بسیار به صرفه تر خواهد بود. شرکت های زیادی برای برش لیزر آلومینیوم از گاز اکسیژن بهره می برند اما با استفاده از گاز اکسیژن دقت کافی در برش لیزر آلومینیوم مشاهده نمی شود و باید حتماً از گاز نیتروژن استفاده شود تا دقت کار بالا رود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.