قیمت دستگاه برش فلزات (9)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

رعایت نکات ایمنی در هنگام کار با آینه، ورق آلومینیوم و هر ماده منعکس کننده اشعه لیزر نیز اهمیت زیادی دارد که اپراتور باتجربه ، خود بهتر میداند با این موارد چگونه باید برخورد کند. خوشبختانه دستگاه های برش لیزری جدیدتر سنسور های پیشرفته ای را دارند که به هنگام انعکاس، دستگاه لیزر را خاموش می کند. در برش لیزر cnc شما نیازی به شیوه های سنتی (قالبسازی و پرسکاری) ندارید و قطعات بعد از برش لیزر CNC نیاز به ماشین کاری مجدد نیست. برای برش این ورق های به دستگاههای با توان حدود 3 کیلووات نیاز می باشد. همچنین برخوردهای سبک و تصادفی با اشیاء فلزی به شکستن یا تغییر شکل آنها منجر نمیشود. همچنین حداقل سوراخهای قابل ایجاد در ورقهای فلزی وابسته با ضخامت ورق است. قیمت برش لیزر آلومینیوم به طور کلی وابسته به قطر ورق، نوع طرح و تعداد کار بستگی دارد. کرف: کرف در واقع کوچکترین شعاع قابل برش را مشخص میکند که وابسته به ضخامت ورق میباشد و بهتر است در طراحی لحاظ گردد. Th is conte᠎nt was c reated by GSA C᠎on​te nt Gener᠎ator  DEMO.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

تولید پلیسه: قطعا هر چه پلیسه تولید شده بعد از برش کمتر باشد کیفیت نهایی بهتر بوده و نیاز به فرآیند ماشینکاری ثانویه کمتر میشود. با توجه به توان بالای منبع تولیدکننده ليزر دستگاه هاي ليزر سرعت بالایی براي برش ليزری قطعات دارند. قابلیت بستهبندی و نگهداری صنایع غذایی: ورقهای نازک آلومینیوم با قابلیت بالای انعطاف و شکلپذیری زیادی که دارند بخوبی نقش پوششی برای حفظ مواد غذایی دارند. یکی دیگر از مزایای آلومینیوم انعطافپذیری بسیار بالای این متریال در تولید قطعات فوق پیچیده است و این یعنی الزام به داشتن برشکاریهای پیچیده امری کاملا طبیعی است و برش لیزری آلومینیوم حتما یکی از بهترین تکنیکهای برش این متریال میباشد. هر چه پلیسه تولید شده بعد از برش کمتر باشد، کیفیت نهایی بهتر است و نیاز به فرآیند ماشینکاری ثانویه کمتر میشود. برای کیفیت بهتر و عدم سیاهی در محل برش داده شده باید از گاز نیتروژن جهت برشکاری استفاده کرد. برای استفاده از گاز نیتروژن به منظور برشکاری میتوان از سیستم مولد گاز نیتروژن استفاده کرد. با این حال ، در دراز مدت ، مواد آلومینیومی به لیزر فایبر آسیب جدی می رسانند ، که عمر مفید آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برش لیزر CNC در ضخامت های پایین دارای سرعت بالایی بوده ولی سرعت آن در ضخامت های بالا به شدت کاهش می یابد. با استفاده از نرم افزارهای مخصوص طرح های مورد نظر مشتریان ثبت شده و توسط دستگاه های برش لیزر مطابق با نقشه و برنامۀ از پیش تنظیم شده به صورت خودکار اجرا می گردد. بدین ترتیب مجموعه برش لیزر نیک متناسب با نیاز مشتریان قادر به انجام برش لیزر آلومینیوم در ضخامت و طرح های متفاوت با قیمت مناسب می باشند. در میان غیرفلزات هم می توان به چوب، پلاستیک، شیشه و سرامیک اشاره کرد. به طور کلی جهت ارائه خدمات برش لیزر آلومینیوم نیاز به رعایت یک سری نکات مهم می باشد که می توان صاف بودن سطح ورق های آلومینیوم، تنظیم سرعت برش لیزر آلومینیوم، امکان تولید پلیسه در فرآیند برش لیزر آلومینیوم، کاهش میزان شعاع، داشتن قابلیت تغییر زاویه با دقت بالا و امکان برش آلومینیوم اشاره نمود. آلومینیوم فلزی سبک و دارای سطح براق است که و در برابر زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار است و برای استفاده از آلومینیوم، احتیاج به برش آلومینیوم میباشد . در برش توسط اشعه ليزر CNC, از آنجا که اشعه به صورت کانونی می تابد, قطعات قبل و بعد از برش تغییر دمای نا محسوسی دارند در نتیجه خواص مكانيكي و فيزيكی متریال مورد استفاده حفظ می گردد. Da᠎ta has  be en g​en erat᠎ed with GSA Conte nt Generator Dem᠎ov​ersi on .

برش لیزر آلومینیوم

میتوان آن را در جهات مختلف توسط تعدادی از آینه و یا “فیبر نوری”، قبل از آن که در نهایت بر روی صفحه متمرکز شود، هدایت کرد و یا شدت آن را تغییر داد. لیزر برای برش انواع قطعات فلزی یا غیرفلزی استفاده میشود. زیرا دستگاه برش لیزر CNC (برش سی ان سی) هم دقت و کیفیت بالا دارد و هم زمان لازم برای برش قطعات آهنی و غیر آهنی و آلیاژی و آلومینیومی و بطور کلی هر نوع آلیاژ فلزی را بشدت کاهش می دهد. ولی با این ­حال از نظر محدودهی ظرفیت، تنوع بسیار بیشتری دارد. در برخی از موارد تنها سایز و ابعاد برای برش مد نظر قرار میگیرند و در برخی موارد نیز ممکن است قرار باشد تا در برش لیزر آلومینیوم یک طرح بر روی ورق برش داده شود. برش لیزر مزایای مختلفی از جمله انعطافپذیری بالا نسبت به پارامترهای فرآیند و نوع مواد از خود نشان داده و همچنین برای هندسههای پیچیده و دارای ابعاد مختلف قابل استفاده است در برش لیزر صفحات فلزی، تنش حرارتی در منطقهای از مقطع برش گسترش یافته و خواص مواد و شرایط برش بر سطح تنش حرارتی تاثیر میگذارد. با توجه به برش لیزر آلومینیوم به وسیله هوای فشرده و یا گاز نیتروژن دمای لبه های برش بسیار پایین تر از حالت برش با دستگاه برش پلاسما می باشد، لذا این مورد موجب جلوگیری از وارد شدن تنش حرارتی به لبه های سطح برش قطعه آلومینیومی می گردد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات برش لیزر آلومینیوم وب سایت خود باشید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نانوایی قمی با شکاف های میلیاردی نقره داغ شد

ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تعطیلی یک نانوایی بربری غیرمجاز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.