لزوم بازگشایی حضوری مدارس از ۱۴ فروردین


معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: مصوبه ستاد ملی کرونا برای همه دستگاه ها از جمله وزارت آموزش و پرورش لازم الاجرا است و همه مدارس دولتی و غیردولتی را شامل می شود و امیدواریم با همکاری و همیاری والدین، اشتیاق و همکاری دانش آموزان در روز چهاردهم فروردین ماه شاهد حضور مجدد تمامی دانش آموزان در مدارس خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، رضوان حکیم زاده ضمن تاکید بر رونق مجدد کامل مدارس پس از تعطیلات نوروزی؛ وی بیان کرد: تمامی دانش آموزان از نیمه آبان ماه وارد مدرسه شده اند و اولین بار نیست که بعد از تعطیلات نوروزی به مدرسه می روند. بنابراین آمادگی لازم برای حضور دانش آموزان در مدرسه وجود دارد.

وی در خصوص تمهیدات پیش بینی شده و دستورالعمل های جدیدی که طی روزهای آینده به مدارس ابلاغ خواهد شد، گفت: وزارت آموزش و پرورش بر اساس مصوبات جدید ستاد ملی کرونا، آخرین تغییرات را با توجه به شرایط موجود در کشور انجام خواهد داد. مراحل قبلی بازگشایی. . مدارس درخواست داده و به مدارس اطلاع خواهند داد.

حکیم زاده افزود: بررسی تجربه بازگشایی مدارس در ماه های اخیر نشان داده است که دانش آموزان می توانند علاوه بر رعایت حداکثر پروتکل های بهداشتی و رفتارهای یادگیری که به ارتقای «سواد سلامت» کمک می کند؛ همچنین فرهنگ رعایت پروتکل های بهداشتی را ترویج می کنند و امروز شاهد هستیم که بسیاری از فرزندان ما در این زمینه نقش آفرینی کرده اند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش ادامه داد: امیدواریم با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و با تکیه بر دانش و تجربیات به دست آمده در این دو سال و همکاری دانش آموزان بتوانیم شرایط امنی را برای حضور دانش آموزان در مدرسه فراهم کنیم. همه ارگان ها و سازمان ها».

حکیم زاده که در تلویزیون درباره موضوع آموزش حضوری (مصوب ستاد ملی کرونا 15 فروردین 1401) صحبت می کرد، تاکید کرد: تاییدیه ستاد ملی کرونا برای همه سازمان ها از جمله وزارت آموزش و پرورش و عموم مردم قابل اجرا است. مدارس و تشکل های مردم نهاد را شامل می شود و انشاالله با همکاری اولیاء و اشتیاق دانش آموزان و آمادگی همکاران در روز چهاردهم فروردین شاهد تماشای مجدد تمامی دانش آموزان در مدارس خواهیم بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی در خصوص نحوه نظارت بر آموزش حضوری در سطح مدارس، گفت: تمامی مدارس سراسری خواهند بود و در صورت عدم رعایت، امکان همراهی خانواده ها وجود دارد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.