لزوم برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در جنگل های مازندران


رئیس‌جمهور با اشاره به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در جنگل‌های مازندران بر لزوم رسیدگی به این تخلفات تاکید کرد و گفت: معتقدیم این دولت نباید واکنشی نشان دهد و در مقابل هر تخلفی باید جلوی آن گرفته شود و اجازه ندهد که ثروت ملی به ثروت ملی برسد. جنگل به.” تخریب شدن.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی جمعه شب در دیدار با نخبگان، علما، خانواده های شهدا، ایثارگران و مردم مازندران، اظهار کرد: این استان از مشکلات و مسائل مختلفی رنج می برد که باید با یک راه حل حل شود. مشکل مرکزی و حل شد.» از این حیث دانشگاه ها و محافل علمی استان به عنوان اتاق فکر و مرکز فکری می توانند نظام مشکلات استان را تعریف کنند و راه حل مشکلات را به دولت ارائه دهند.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم پاسداشت فرهنگ دینی و اصیل مردم مازندران گفت: مازندران دارای فرهنگ اصیل و باورهای عمیقی است که در سبک زندگی آن متبلور شده است و گردشگری نباید این فرهنگ اصیل را تهدید کند.

وی با اشاره به توانمندی های مازندران در بخش های مختلف گفت: استان مازندران دارای اقتصاد کشاورزی، اقتصاد دریایی، دیجیتال، معدن، صنعت و همچنین تجارت و صادرات است که با نگاه علمی و تخصصی می توان از آن برای توسعه و پیشرفت استان استفاده کرد. کشور را فعال کرد.

رییسی نشست اجرایی با کارشناسان و نخبگان را تاکید دولت دانست و گفت: این جلسات مشترک را جلوه ای از حضور مردم می دانیم و از آن استقبال می کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به سخنان نمایندگان بانوان ایثارگر مازندران گفت: کارگروهی با حضور خواهران ایثارگر تشکیل شود و مسائل همسران و مادران ایثارگر را بررسی و راهکار ارائه شود. .

وی با اشاره به اهمیت زن و خانواده، تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران را مهم دانست و گفت: شهدای عزیز جزو سرمایه های نظام هستند و حق بزرگی بر گردن ما دارند و این وظیفه مسئولان است. مسئولان و مسئولان دولتی به همه خانواده های شهدا و ایثارگران توجه کنند.» بودن.

رئیسی با اشاره به اینکه دولت مردمی دولت هیچ حزب و جریان سیاسی نیست، گفت: با بیش از نیمی از اعضای دولت سیزدهم بعد از انتخابات ملاقات داشتم و ملاک اصلی در انتخاب وزرا و معاونان آنها بود. کارآمدی و روحیه. انقلابی». .

وی یکی از موضوعات اصلی حکومت مردمی را توجه به روستا و رونق اقتصاد روستا عنوان کرد و ناکارآمدی کشاورزی را عامل اصلی مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها دانست.

رئیسی گفت: در این سفر بیشترین اعتبار برای حل مشکلات این حوزه نصیب کشاورزی مازندران می شود چرا که کشاورزی در استان مرکزی است و همگان باید به آن توجه کنند تا با راه اندازی صنایع تبدیلی، صادرات محصولات کشاورزی و باغی با ارزش افزوده». بالا، صعود.

وی در ادامه بر لزوم برنامه ریزی برای بهره برداری مناسب از سواحل آزاد شده تاکید کرد و گفت: باید در این زمینه کارکردها تقسیم شود تا بتوان از سواحل آزاد شده در فضایی امن، با طراوت و امید به بهره برداری قانونی به نفع مردم و مردم باشد. ” سواحل حضور دارند.

وی با تاکید بر تلاش جدی دولت برای جبران عقب ماندگی و پیشرفت و توسعه کشور، گفت: در ماه های اخیر گام های خوبی در این راستا برداشته شده است و همه مسئولان دولتی شبانه روز برای جبران این تاخیر تلاش می کنند. “

رئیسی گفت: با اقدامات انجام شده در ماه های اخیر دیگر دغدغه کالاهای اساسی، منابع ارزی و تامین منابع وجود ندارد و آینده امیدوار کننده ای در پیش داریم.

در این جلسه نمایندگان مختلف مردم مازندران در سخنانی نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی با رئیس جمهور در میان گذاشتند.

دولت خود را خادم خانواده شهدا می داند

آیت الله سید ابراهیم رئیسی نیز عصر امروز در دیدار جمعی از خانواده های معظم شهدای مازندران با تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های شهدا و صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا گفت: صبر و استقامت دشمنان را ناامید کرد. .

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه همه شهدا و خانواده های معزز آنان نزد ملت ایران گرامی و مورد احترام هستند، گفت: کارکنان وظیفه بزرگی در رسیدگی به امور خانواده شهدا دارند و خدمت در این عرصه توفیق و امتحان الهی است. “

رئیسی گفت: دولت خود را خادم خانواده شهدای والامقام می داند و خدمت در این عرصه را برای خود مایه خیر و برکت می داند.

در این دیدار چند تن از مادران، پدران، همسران و فرزندان شهدای استان مازندران در فضایی صمیمی به بیان دغدغه ها و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.