مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

سمت تیوب ها در آنها پایین است. از میان سه پسر، سیون گمنامتر از همه است، او هرگز علاقهای به تجارت خانوادگیشان نداشت، تنها سهمش را از ثروت خانوادگی در اختیار داشت و بیشتر سرش به کتابهایش گرم بود.

فین روسینگ: دومین فرزند گد و یکی از دو پسر او در سال 1955 به دنیا آمد. هانس در سال 91 سهم عمدهای در خرید شرکت آلفا لاوال و افزودن آن به تترا پک داشت، یک شرکت معتبر سوئدی، تولیدکننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی و دستگاه­های جداکننده شیر و خامه که در حوزه خودش جزو شرکتهای برتر دنیا بود و برای همین این خرید موفقیت بسیار بزرگی محسوب میشد، بزرگترین خریدی که تا آن زمان در سوئد انجام شده بود.

این گونه از مبدل ها باعث می شود تا در برابر فشارهای مختلف کاربرد داشته باشند. جهت جریان داخل مبدل شل اند تیوب از طریق واشر تعیین می شود.

OEM ساخت: ما می توانیم خدمات OEM با توجه به محصولات آلفا لاوال ارائه, مانند تبادل حرارت صفحه brazed, تبادل حرارت صفحه واشر.

قیمت این مبدل ها در مقایسه با انواع دیگر مبدل ها حتی با وجود جنس مرغوب تر(استنلس استیل) نسبت به مدل های هم ظرفیت خود کمتر می باشد ؛ زیرا مواد و مصالح (متریال) مورد استفاده در این مبدل ها بسیار کمتراز نمونه های دیگر در همان ظرفیت می باشد.

دسته صفحات از تعدادی صفحات حرارتی بر اساس سطح انتقال حرارت مورد نیاز تشکیل شده است. ها را در صفحات به شکل مورد نظر هدایت می نمایند.

های مهندسی یافت می شود. گرمای تلف شده در فرآیند های شیمیایی یافت. در نتیجه عدد رینولدز کمتری سبب می شود و اینکه جریان سیال در خلاف جهت است، راندمان انتقال حرارت همیشه 3 تا 5 برابر بیشتر از مبدل حرارتی شل و تیوب می باشد.

درون پوسته، طول مبدل شل اند تیوب را طی می کند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال بصورت مرکزی یا مستقل جهت هر واحد قابل انجام می باشد و آبگرم مصرفی ساختمان در این مبدل حرارتی صفحه ای بصورت پیوسته تامین شده و به دلیل اینکه جنس صفحات از استنلس استیل می باشد، آبگرم تهیه شده کاملا بهداشتی است.

همینطور صفحات این مبدل هم از استنلساستیل مقاوم در برابر بخار ساخته شده است. در هر یک از این صفحات چهار روزنه وجود دارد که به عنوان ورودی و خروجی جریان عمل میکنند و عبور سیالها از کانالهای مختلف منجر به انتقال حرارت بین آنها میشود.

این مبدل دارای جنس صفحات اتصالات و پوشش صفحات استنلساستیل 316 تولید شده و جوشکاری آن از مس ساخته شده است.

API 661 مربوط به “انیستیتو نفت آمریکا” برای طراحی و تولید مبدل حرارتی پره ای استفاده میگردد. مبدل شل اند تیوب پوسته و لوله از معمول ترین تجهیزات انتقال حرارت غیر آتش خوار در صنایع مختلف می باشند.

لذا با توجه به تغییرات قیمت شدید در بازار، جهت استعلام قیمت مبدل شل اند تیوب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کریستِن روسینگ: دختر بزرگ گد در سال 1952 به دنیا آمد. به دلیل مشکلاتی که در بازرسی و تمیز کردن مبدلهای سرثابت وجود دارد عموما در جایی استفاده میشوند که احتمال کثیف شدن پوسته محدود باشد.

مبدلهای حرارتی صفحهای در دهه 1930 برای استفاده در صنایع غذایی بویژه صنایع لبنی ابداع شدند. اولین سیستم سی ای پی یا تمیز کاری در محل در سال 1958 در کارگاه های تولید لبنیات سوئد اعمال و اولین پروسه استرلیزاسیون در سال 1961 در ایتالیا عامل دستیابی به موفقیت عمده در بخش صتایع غذایی مخصوصا” صنایع لبنی در جهان گردید.

همانطور که در مبحث مبدل حرارتی صفحه ای واشردار اشاره شد، هزینه طراحی و ساخت مبدل های حرارتی صفحه ای واشر دار به دلیل طراحی قالب های پلیت ها و واشر های مبدل حرارتی، پرس ها و کلیه مراحل تولید قطعات مبدل حرارتی صفحه ای، قابل توجه و تا حدودی بالا است.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال واشردار به گونه ای طراحی شده که هر صفحه دارای واشر الاستیکی است که توسط آن به صفحه گیر متصل می شود و نسبت به محیط خارج و صفحات دیگر آب بند می کند.

در سایت سلام سرما ، داده ها و بها های تضمین گردیده اشکال مبدل حرارتی آلفالاوال با گارانتی اصل جهت برخورداری شما عزیزان از احساس خوب خرید باصرفه و هوشمند ارائه شدهاست.

جنس کلیه صفحات مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال از استنلس استیل (SS316) می باشد و در مبدل های آلفالاوال مدل هایی که با CB شروع می شوند بیانگر مبدل های حرارتی صفحه ای با جوش مس(Copper Brazed) هستند.

3. کلیه مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی آلفالاوال که در سایت دما گستران به نمایش گذاشته شده است دارای کارت گارانتی نماینده رسمی شرکت آلفالاوال با درج شماره سریال مبدل با 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات بعد از فروش (در صورت عدم انجام اسید شویی غیر استاندارد مبدل ) می باشند.

هنگامی که مایع بین صفحات وارد می شود از منطقه توزیع عبور می کند. برای غلبه بر این مشکل معمولا از اتصالات انبساطی (Expansion Joint) روی پوسته مبدل استفاده میشود.

دستگاهی که این فرآیند تبادل را انجام می دهد مبدل شل اند تیوب (Heat Exchanger) معروف است. 3 تا 5 برابر بیشتر از مبدل حرارتی شل و تیوب می باشد.

جوشکاری صفحات مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H در شرایط خلاء انجام گرفته که باعث استحکام آن در فشار و دمای عملیاتی بالا شده و همچنین امکان ارتباط دو صفحه متوازن در هزاران نقطه و افزایش چشمگیر بازده عملکرد مبدل را فراهم می آورد.

ما در ادامه به معرفی مبدل حرارتی آلفالاوال ایتالیا می پردازیم. وی ادامه داد: در غرفه بخش انرژی و تاسیسات گروه صنایع گیتی پسند کارشناس این شرکت اروپایی نیز حضور خواهد داشت و از این پس شرکت های ایرانی فعال در حوزه تاسیسات و ساختمان برای تهیه مبدل های شرکت آلفا لاوال به گروه صنایع گیتی پسند مراجعه خواهند کرد.

او هم مانند خواهرش از سال 1991 عضو غیراجرایی هیئت مدیره تترا پک است و البته ریاست بخش خرید و ادغامهای این شرکت را در اختیار دارد.

و تأمین قطعات یدکی دستگاه پاستوریزاتور و قطعات یدکی مبدل های حرارتی صفحه ای انواع واشرها و پلیت های مبدل حرارتی، با ما در ارتباط باشید.

در ساختار مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CB جوشی، صفحات بسیار نازک استیل با اندازه 50 میلیمتر که توسط جوش مس در کوره بدون هوا (خلاء) جوشکاری می شوند، وجود دارد.

پلیت آلفالاوال ورق های راه راه انتقال حرارت آسان را از یک گاز یا مایع به گاز دیگر فراهم می کند.

اما آنچه ما را بر آن می دارد که از مبدل های حرارتی صفحه ای استفاده کنیم مزایا و قابلیت های عملکردی مبدل های حرارتی صفحه ای در صنایع مختلف است.

مبدل حرارتی صفحه ای (PHE) از تعدادی ورق یا پلیت (Plate) تشکیل شده اند که به گونه ای روی هم چیده می شوند که فضای بین صفحه ها کانالی بوجود می آورد که مایع یا سیال از درون آن جاری می شود.

در مواقعی که فشار و دمای سیالات بسیار زیاد باشد (دمای ۶۰۰ درجه سانتی گراد یا فشار ۳۵۰ بار) از نوع خاصی از مبدل ها که از یک تیوب لوله بلند مارپیچ تشکیل شده است، استفاده می شود.

، چندین بار از روی لوله های خنک کننده عبور می کند. بوده و تقریباً قابلیت طراحی های مختلف به منظور کاربردهای متنوع را دارا می باشند بجز موارد خاص کاربردی در مبدل های هوا خنک.

او به همراه برادر بزرگترش، گد پس از موفقیت تترا پک به این شرکت پیوست و مدیریت اجرایی آن را بر عهده گرفت و در سال 1959 که پدرش مشغول قلمروگشایی در سطح بینالمللی بود کمک کرد تا بازار تترا پک در روسیه پا بگیرد.

مزیت بزرگ این مبدل این است که با حذف واشر و قاب، احتمال بروز نشتی از بین میرود. در مبدل حرارتی صفحه ای واشر دار، نقش واشرها (Gaskets) آب بند کردن است.

اما راه هایی وجود دارد که قیمت مبدل حرارتی صفحه ای را کمتر کرد. بسته به کاربرد ، هر محدوده محصول ویژگی های صفحه مخصوص به خود را دارد.

دو جهت مخالف سیال سرد به سمت بالا و سیال داغ به سمت پایین جریان دارد تا راندمان انتقال حرارت افزایش یابد.

فشار بالا و دما بالا است. او از اعضای هیئت مدیره بخش تولیدات صنعتی و مهندسی شرکت آلفا لاوال است و یک شرکت سرمایه­گذاری سوئیسی.

طرح های حرارتی آلفا لاوال قابل تنظیم هستند. شیر نمونه برداری دو سرکلمپ دارای قابل کاملا ضد عفونی مباشد. در سال ۱۸۸۸ اولین پمپ که برای پمپ کردن شیر بدون چربی حاصل از سپراتور سانتریفیوژی استفاده میشد، به فروش رسید.

بخش تولید محصولات مایع این شرکت به صورت کلی در تترا پک جذب شد و بخش تولید ماشینآلات آن به صورت مجزا اداره میشد. ​This conte nt w​as done ᠎wi th t​he help ᠎of GSA C᠎on te᠎nt Gener at​or DE MO​.

مؤلفه سرعت عرضی در جریان ، ضریب جا به جایی سیال در قسمت پوسته افزایش یابد که به این دیوارکها بافل (Baffle) می گویند.

این شرکت، که در آغاز فعالیت در شاخه متفاوت از آنچه امروزه فعالیت میکند، راهاندازی شده بود، در حال حاضر در زمینه تولید تجهیزات تخصصی-صنعتی و نیز تولید قطعات و لوازم موردنیاز در صنایع سنگین و همچنین عرضه این محصولات، در بازار صنایع، فعالیت مینماید.

با استفاده از استنلس استیل 304 یا 316 تولید می شوند که معمولا بوسیله جوشکاری مس ، کروم ، نیکل و یا استیل به یکدیگر جوشکاری می شوند .

در سال 2001 تترا لاوال شرکت فرانسوی سیدل، فعال در حوزه تولید بستهبندیهای پلاستیکی، را هم خرید و گستردهتر از قبل شد.

گد روسینگ بزرگترین فرزند روبن بود که در سال 1922 به دنیا آمد و وارث نیمی از شرکت تترا پک بود و بعدها که برادرش نیم دیگر سهم شرکت را به او فروخت تبدیل به تنها مالک شرکت پدرش شد.

گد در سال 2000 و در سن 78 سالگی درگذشت و پس از او سه فرزندش با ثروتی که از پدر به ارث برده بودند توانستند در فهرست میلیاردرهای جهان به عمویشان، هانس ملحق شوند.

و یک پاس لوله است که در شکل پایین نشان داده شده است. او همچنین عضو هیئت مدیره شرکت اوکادو است، یک شرکت انگلیسی فروش آنلاین خواروبار.

او از سال 1985 تا 1989 در هیئت مدیره تترا پک فعالیت داشت اما از آن زمان به بعد مانند خواهرش به عنوان عضو غیراجرایی شرکت شناخته میشود.

شود (به عنوان مثال بخار وارد می شود و سیال مایع خارج می شود). گد بیرون از دنیای تجارت هم چهره شناختهشدهای بود، عاشق باستانشناسی بود و دکترایش را در همین رشته گرفت و جدا از کارش به عنوان معاون مدیرعامل تترا پک، مدرس تماموقت موسسه باستانشناسی در دانشگاه لوند بود و نویسنده چندین کتاب در همین حوزه.

دو سال بعد هانس 50 درصدی را که در شرکت سهم داشت به قیمت 7 میلیارد دلار به برادرش گد فروخت.

حالا گروه تترا لاوال زیر نظر هلدینگ تترا لاوال اینترنشنال اداره میشود و سه فرزند گد بیشترین سود را از شرکت میبرند.

با وجود اینکه سرعت گرم کردن هر دو نوع یکسان است اما مبدل حرارتی تمام استیل بسیار گران تر از مبدل های مسی می باشند.

به علاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش تشکیل رسوب می شود. می گیرند، تشکیل شده است که جریان سیال گرم و یا سرد را از هم جدا می کنند.

ضروری به ذکر می باشد که هرکدام از همین دستهها هم شامل دسته های مختلفی است. او با اینکه در کودکی به پدربزرگش روبن بسیار نزدیک بود، در سال 1977 سوئد را ترک کرد تا در یکی از بزرگترین مراکز پرورش اسب مسابقه دنیا در ایرلند مشغول به کار شود.

هانس در سال 1993 از سمت مدیریتی خودش کنارهگیری کرد، زمانی که او از کار کنار رفت، تترا پک به خاطر ادغام با شکرت لاوال نام جدیدی گرفته بود: تترا لاوال.

او در سال 2003 درگذشت. هانس در دانشگاه لوند تحصیل کرد و زبانشناسی، زبان روسی و اقتصاد آموخت. آینده در کیفیت و دوام طولانی، آنها به شما اجازه نمی کردن.

به طور کلی اواپراتور یک نوع مبدل حرارتی است که در اثر تبخیر ماده مبرد داخل آن، حرارت را از محیط جذب کرده و باعث کاهش دمای محیط می شود.

پایین لولهها قرار گیرد به آن دمشی می گویند. طراحی سیستم دستگاه به صورت مدار دو گانه (True dual-circuit) است.

سیستم های بازیابی گرمای اضافه و صنایع شیمیایی و سرمایش کاربرد دارند. مبدل حرارتی پوسته و لوله چیست و ساختار آن به چه شکل است؟

به راحتی تمیز می شوند. با سطح بهداشتی بالاتر می باشد. صفحات موجدار به صورت یکی در میان بین صفحات فلزی جریان مییابند و با یکدیگر تبادل گرما میکنند.

جریان هوای لازم برای خنک کردن سیال داخل لولهها به وسیله یک فن تأمین میشود. جریان سیال به داخل لولهها از طریق کانال صورت میگیرد.

سیال را افزایش می دهد. تیوب ها منتقل می شود. گرم هواساز ها، فن کویل ها، کویل آب گرم یونیت هیتر ها و …

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.