مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس (DANFOSS)

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس (DANFOSS)
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

ضمنا قیمت گذاری مناسب و اهمیت دادن به رفاه حال مصرف کننده، سبب موفقیت چشمگیر برند مذکور در زمینه تولید محصولات از این دست شده است. افزایش اهمیت انرژی باعث گردیده علم نوین به دنبال ذخیره ی انرژی و در نتیجه استفاده از تجهیزات جدید با مصرف انرژی کمتر باشد. کمپانی GEA به دو دلیل توانسته تاثیر زیادی در صنعت برودت داشته باشد؛ جدید ترین دستاورد های علمی در صنعت برودت و مواد غذایی را کمپانی گ.آ به دست میآورد؛ و دیگر اینکه ایده های جدید و راهکار هایی که مهندسین گ.آ برای فرآوری مواد غذایی برای افزایش راندمان انرژی صنایع غذایی ارائه میدهند همیشه از نو آورانه ترین ایده های روز دنیا است. کیفیت بالای طراحی و قطعات استفاده شده، نو آوری مداوم و ترکیب ظاهری محصولات دانفوس به ارزش آنها افزوده است. گروه صنعتی تهویه سام و بازرگانی تکنوسرویس نماینده انحصاری مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس در ایران می باشد. بیشترین استفاده مبدلهای حرارتی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، پالایشگاهها، تصفیه گازهای طبیعی، نیروگاه ها، یخچالها، سیستم های گرمایش ساختمان ها و تهویه مطبوع و همچنین بازیابی گرمای تلف شده در فرآیندهای شیمیایی است. مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس در راستای تولیدات قبلی، با توجه به کاربری بسیار وسیع آن در حیطه حرارتی و برودتی مشکل گشای صنایع مختلف در سراسر دنیا گردیده است.

یا پلیت بریز یکپارچه می شود.

در مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت، سطح صفحات یا پلیت ها به منظور افزایش تلاطم مایع در حین جریان در کانال ها، راه راه در نظر گرفته شده است. صفحات حرارتی در این نوع مبدل حرارتی مشابه مبدلهای حرارتی بریز به صورت لبهدار طراحی شده است که در هنگام مونتاژ در یکدیگر جای میگیرند. صفحات پلیت بریز از دو صفحه انتهایی و صفحات میانی تشکیل شده اند که در شرایط خلاء و دمای بسیار بالا بوسیله مواد متصل کننده به یکدیگر اتصال می یابند که منجر به تولید یک مبدل حرارتی یا پلیت بریز یکپارچه می شود. مزیت مبدل حرارتی صفحه ای GEA سری FA به دلیل وجود همین فاصله بین جداره های آن است که سبب شده این مبدل مجهز به یک سیستم ضد انسداد شود. مبدل صفحه ای جوشی نوع B دانفوس با دو نوع متفاوت صفحه و سه نوع کانال موجود هستند. از ویژگی های منحصر به فرد مبدل حرارتی دانفوس می توان به مواردی همچون: ابعاد کوچک، راندمان بالا، فشار عملکرد بالا، بدون یخ زدگی، کمترین نوسان فشار و دما. مبدل حرارتی گ آ از دسته محصولات شرکت آلمانی گ آ است که در حوزه صنایع برودتی فعال می باشد.  Th​is w᠎as gen erat᠎ed by GSA C on te nt G enerator  DEMO.

ای گ آ جلوگیری شود.

پلیت های GEA که از استنلس استیل ۳۱۶ ساخته شده اند برای استفاده در صنایع کاغذ، پتروشیمی و دریایی بسیار مناسب هستند. در شرایطی که از سیالات دارای ذرات معلق استفاده می شود و مبدل حرارتی صفحه ای گ آ کارایی کمی دارد قدرت پیلت اف ای بسیار مورد توجه است. در ساختار این مبدل حرارتی صفحه ای GEA فاصله هایی بین جداره ها وجود دارد که امکان حرکت سیالات دارای ذرات معلق ۲تا۳ میلیمتری را فراهم می کنند. جداره های پلیت های این مبدل حرارتی دارای فواصلی است که سبب شده ذرات معلق براحتی از این صفحات عبور کنند و از مسدود شدن مبدل حرارتی صفحه ای گ آ جلوگیری شود. پلیت ها در انواع و کیفیت های مختلفی ساخته و روانه بازار می شوند و در ساخت انواع مبدل های حرارتی به کار می روند. یکی از پراستفاده ترین مواد و متریال برای ساخت اکسچنجرهای صفحه ای جنس استنلس استیل ۳۱۶ است که به نام فولاد ضد زنگ نیز شناخته میشود. مبدل صفحه ای دانفوس بر خلاف مبدل واشری (Gasket Type) نیازی به واشر، فریم و متعلقات دیگر ندارد.  Article was gen er​at​ed wi th G SA​ Content Gen er᠎at or D​emoversion!

مبدل های صفحه ای جوشی دانفوس بر همین مبنا طراحی و ساخته شده اند. طیف گسترده ای از مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار برای انواع صنایع و کاربردهای مختلف از گرم کردن، خنک کردن, بازیافت گرما، تا چگالش و تبخیر را مبدل های حرارتی Industrial Line الفالاوال در بر می گیرد. در هنگام خرید مبدل حرارتی صفحه ای از نوع و جنس پلیت استفاده شده در آن آگاه شوید. جدا از مباحث ذکر شده بیایید تا نگاهی به شرایط خرید مبدل صفحه ای بیاندازیم. پاستوریزه کردن فرایندی است که طی آن در مدت زمان مشخص شیر یا فراورده های آن به دمای از قبل تعیین شده ای می رسند تا در آن دما عوامل بیماری زای موجود در شیر کشته شوند و آلودگی آن کاهش یابد. در روش پاستوریزاسیون در دمای بالا، هدف، از بین بردن عوامل بیماری زای رویشی، باکتری های آلوده و تغییر دادن ماهیت سرم پروتئین موجود در شیر است؛ این روش مناسب برای ساخت ماست می باشد چون سینرزیس در آن اتفاق نمی افتد. قیمت انواع پلیت گ آ بسته به متریال استفاده شده در ساخت آن می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

 Th is has ᠎be en c᠎reat᠎ed  by GSA Conte​nt Gener ator DEMO​.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.