مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به همراه قیمت مبدل صفحه ای

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس – قیمت مبدل صفحه ای
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

حداکثر فشار کاری در نوع استاندارد اواپراتور صفحه ای اوندا 30 بار می باشد که در چیلر و سیستم های های هیت پمپ با انواع شارژ مبرد (بجز مبرد های فشار بالا مانند R410A) قابل استفاده می باشد. ᠎Data has be᠎en g​enerat ed by G​SA  C on​te᠎nt Gen erator ᠎DEMO​.

اواپراتور صفحه ای یا پلیتی اوندا ONDA دارای کامپکت ترین ابعاد و همچنین بالاترین راندمان در بین انواع اواپراتور بوده که با تکنولوژی پیشرفته و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تحت استانداردهای اروپایی از جمله European Pressure Equipment Directive توسط شرکت ONDA در کشور ایتالیا تولید و عرضه می گردند.

شما هرگز کندانسور دندانپزشکی را نمی توانید به قیمت تولید شده بخرید زیرا قیمت کندانسور دندانپزشکی به نرخ بازار موجود است.

قیمت کندانسور دندانپزشکی با توجه به برند، کشور تولید کننده، شزکت و … برای ساخت کندانسور در اصفهان روش های متفاوتی اجرا می شود که به نوع کندانسور بستگی دارد.

طراحی این نوع کندانسور در اصفهان به این صورت است که از آب و هوا به صورت همزمان برای خنک کردن گازهای مبرد کمک می گیرند.

کندانسور هوایی سردخانه یک وسیله مورد نیاز برای کارخانه ها و سردخانه های بزرگ است که در حین فعالیت دمای داخل آن ها تا میزان قابل توجهی افزایش می یابد که توسط کندانسور هوایی می توان هوای محیط را خنک نگه داشت و از گرمای بیش از حد جلوگیری به عمل آورد که این فرایند بدون استفاده از آب نیز انجام شده که حسن این محصول است و فقط و فقط با جریان هوا توسط فن ها، هوا را به طور مستقیم خنک می کند.

هنگامی که فشار کاری کندانسور کم می شود، (خلا افزایش می یابد) آنتالپی بخار در توربین افت می کند. ولی در عوض نیاز به کویل بزرگتر و در نتیجه مبرد بیشتر داشته و افت فشار بیشتری نیز دارد.

اما در سیستم های برودتی بزرگتر مانند سردخانه ها یا چیلرها از فن های زیاد و بزرگی استفاده شده که برای خنک کردن گازهای مبرد مورد استفاده قرار می گیرد.

یک لوله مارپیچی در داخل یک لوله بزرگتر قرار دارد. در صورتی که بخار داغ یا اشباع وارد پوسته مبدل شود و در تماس با جداره سرد لوله هایی قرار گرفته که جریان آب سرد از داخل انها رد می شود.

اواپراتور سردخانه برای سرد کردن مایع و هوا استفاده می شود. که برای افزایش جریان هوا مجبور به استفاده یک یا چند فن هستند.

تمیز نگهداشتن صفحات کندانسور صفحه ای باعث افزایش راندمان عمل مبدل خواهد شد. به عبارتی دیگر کندانسور گازی به نام گاز مبرد یا همان گازی که باعث سرما یخچال می شود مثل گاز فرئون که به وسیله کمپرسور و با فشار زیاد وارد می شود را در خود دارد، این گاز باید کاهش دما داشته باشد تا به صورت مایع تبدیل شود.

پس از عملیات تقطیر توسط کندانسور، این گاز به اواپراتور سردخانه راه پیدا می کند. کندانسور سردخانه یکی دیگر از اجزای مهم سردخانه ها است که دقیقا در بعد از کمپرسور و قبل از شیر انبساط نصب می شود.

یکی از نشانههای پنل کنترل آسیبدیده این است که فن، چراغها و اجزای دیگر کار نمیکنند. نیاز به مبرد کمتر: یکی از مزایای مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در چیلرها نیاز به شارژ مبرد کمتر در حدود ۰/۱۷ نسبت به انواع دیگر مبدل حرارتی می باشد.

عیب این کندانسورها از سوی دیگر کم بودن تحمل فشار کاری و همچنین هزینه بالای آنها است. در دندان پزشکی برای ترمیم در حین انجام کار ترمیم نیازمند وسایلی هستیم که از آنها استفاده کنیم که بشود دندان را ترمیم کرد.

جریان هوا در یک کندانسور هوایی ممکن است بصورت طبیعی، یا به وسیله فن دمنده انجام شود. جریان هوا معمولا در این نوع از کندانسور سردخانه از بالا به پایین است.

همانطور که اشاره شد، محل نصب کندانسور سردخانه دقیقا بعد از کمپرسور و قبل از شیر انبساط است. در این مرحله به کمک تبادل حرارت با جریان شیر پاستوریزه شده گرم به دمای ۵۸ الی ۶۸ درجه سانتیگراد میرسد.سپس شیر گرم خام در قسمت راست مبدل صفحه ای به صورت پیوسته تا دمای حداقل ۷۲ به وسیله بخار یا آب گرم داغ خواهد شد .سپس شیر در دمای پاستوریزه شدن و تحت فشار به سمت لوله ای هدایت میشود که قرار است در آن حداقل به مدت ۱۶ ثانیه نگهداری شود .

زمانی که به سایت کالا و نجهیزات دندانپزشکی مراجعه کرده شما می توانید در قسمت جستجو نام کالا را وارد کرده که در اینجا قیمت کندانسور دندانپزشکی را وارد کرده و سپس تعداد نمونه های کالا با سایز و قیمت آورده می شود.

6- از مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس، در سیستم های هیت پمپ نیز، بعنوان کندانسور یا اواپراتور استفاده می شود.

اواپراتور و کندانسور در اصفهان چه تفاوت هایی دارند؟ فروش عمده و جزئی انواع کندانسور در طرح ها و مدل های جدید و متنوع موجود در بازار با کیفیت مناسب و کاملا تضمینی در سامانه عمده فروشی این سایت قرار دارد.

حرارت موجود در مبرد به محیط بیرون منتقل می شود. فروشگاه اینترنتی تمادکالا فعال در حوزه فروش مبرد آزمایشگاهی (کندانسور) و انواع آن می باشد.

که نصب آن نیز به صورت عمودی بوده و اگر مانند فن به صورت اجباری باشد به آن جریان اجباری گفته می شود.

بنابراین در این شرایط سریعا با ما در کرج قطعه تماس بگیرید، تا ضمن خرید قطعه با بهترین قیمت ها در کرج ، بهترین تیم تعمیر کار نیز به محل مورد نظر شما اعزام شود.

شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر که در امر خرید و فروش قطعات یخچال فعالیت میکنند قطعه مورد نظرتان را خریداری کنید.

مدرن تکنیک در همین راستا و در جهت رضایت مشتریان خود، اقدام به فروش قطعات یخچال نیز کرده است تا بتواند بیش از پیش نیازهای مصرفکنندگان را برطرف کند تا خریداران یخچالهای برندهای مختلف بدون دغدغه برای قطعات اورجینال و با خیالی آسوده از خرید خود لذت ببرند.

کندانسور در اصفهان از نوع هوایی برای خنک کردن سیال مورد نظر از هوا استفاده می شود. به صورت کلی در کمپرسور هوا متراکم شده و دمای آن بالا می رود.

ابتدا گرما را از محیط گرفته سپس آن را به خارج از محیط انتقال می دهد. اواپراتور وظیفه ی تغییر حالت مبرد از مایع به گاز را بر عهده دارد و محیط بیرون را خنک می کند اما کندانسور مبرد را از حالت گاز به مایع تبدیل می کند و محیط بیرونی خود را گرم می کند.

همانطور که گفتیم این محصول انواع مختلفی دارد که بر اساس نوع آن و میزان کارایی دارای قیمت های متفاوتی می باشد .

که یکی از مهمترین ویژگی های آن این است. اما یکی از معایب این کولر گازی نسبت به دوتای قبلی این است که نمیتوانید این نوع را حمل کنید و بسیار سنگین هستند.

علم تبرید یکی از مهمترین اختراعات بشر در طول قرون اخیر بوده است. کندانسور در اصفهان از نوع آبی سیال به وسیله آب گرمای خود را از دست می دهد و خنک می شود.

This con te​nt w᠎as do ne wi​th GSA Conte᠎nt G᠎ener​at​or ​DEMO.

تذکر : در زمان خرید کندانسور دندانپزشکی هر چقدر هم که بالا باشد اما اگر جنس آن خوب باشد و رنگ آن ثابت بماند ( زنگ نزند ) ارزشمند است.

چرا که میزان بالایی از اختلاف فشار در پشت و جلو فن، ممکن است هوادهی آن را کاهش داده و آن را دچار آسیب کند.

کندانسورهای سردخانه ارائه شده در شرکت روتوپارس دارای عملکرد بسیار بالایی هستند. در این مقاله قصد داریم با کندانسورهای آبی یا همان آبخنک بیشتر آشنا شویم.

حداکثر تحمل فشار کاری در کندانسور صفحه ای در مقایسه با کندانسورهای پوسته و لوله کمتر است ولی قیمت آن نسبت به سایر کندانسورهای پوسته و لوله بیشتر می باشد.

این نوع کندانسور متشکل از یک مخزن یا پوسته و یک کویل مارپیچ در داخل آن می باشد. همچنین یک مخزن در پایین کندانسور سردخانه قرار گرفته است .

کندانسور سردخانه چیست و چه وظیفه ای بر عهده دارد؟ اشاره کرد. در این مقاله اختصاصا به معرفی کندانسور سردخانه می پردازیم.

در سیستم های برودتی که ظرفیت بالایی دارند از این نوع کندانسور استفاده می شود. اولین کاری که برای خرید کندانسور در اصفهان باید انجام گیرد تعیین مدل و ظرفیت سیستم برودتی می باشد.

و با انجام این کار حرارت به صورت کامل از سیال گرفته و دفع می شود. 3. تمیز کردن و جداسازی آسان: مبدل حرارتی صفحه با بست پیچ و مهره صفحه گیره را می بندد ، بنابراین جدا کردن و مونتاژ آن راحت است.

وظیفه کندانسور کاهش دمای سیال عامل است به طوری که بتوان از آن سیال مجدداً استفاده کرد. در این کار حرارت نهان (Latent Heat) ماده گرفته می­شود و به سیال خنک­ کن (Coolant) کندانسور داده می­شود.

پس از تراش دندان و برداشتن کامل پوسیدگی آن را با ماده ( کامپوزید ) پر کرده و با کنوانسور آن را فشرده و وقتی که سفت شد به دندان فرم می دهیم.

اما در استفاده از کندانسور آبی در اصفهان یک عیب بزرگ وجود دارد و آن هم این است که به دلیل مجاورت با آب دارای استهلاک بالایی می باشد و نسبت به کندانسور هوایی بیشتر به تعمیر و نگهداری نیازمند است.

که در روی لوله های آن آب پاشیده می شود. در چنین کاربردهایی کانالهای جوشکاری شده مبدل قابلیت اطمینان بالایی را فراهم می آورد.

ورود مستقیم این آب به داخل کندانسور چیلر ها مشکلات عدیدهای را ایجاد می کند .برای مثال در آب دریا کلر زیادی وجود دارد که سبب سوراخ شدن و از بین رفتن سریع کندانسور چیلر ها میشود ،حتی آب دریا استنلس استیل ۳۱۶ را به سرعت سوراخ میکند برای جلوگیری از هرگونه آسیبی از تیتانیوم استفاده کرد .برای این منظور از مبدل های صفحه ای از جنس تیتانیوم در حد فاصل بین کندانسور و آب دریا استفاده میکنیم و به این شکل هم آب دریا کندانسور را خنک میکند از طرفی کندانسور در مقابل آسیبهای احتمالی محافظت میشود .

این سیستم جریان هوا را تنظیم میکند که در لولهها، دودکشها و کانالها به کار میرود. این کندانسورها بگونه ای طراحی شده اند که گاز مبرد توسط هوا خنک گردد.

در نهایت گاز مبرد از لوله مویین به اواپراتور منتقل میشود و پس ازاینکه در داخل اواپراتور کاملا خنک شد وارد کابین یخچال میشود.

در این نوع یک کویل که ممکن است از لوله های حلزونی یا مارپیچ تشکیل شده باشد در داخل یک پوسته استوانه ای قرار دارد.

برای جلوگیری از نفوذ ذرات آلوده و آب به داخل کمپرسور از فیلتر درایر استفاده میشود. از این مبردها اغلب برای چگالش مایعاتی با نقطه جوش بالا ( بالای 100 درجه سانتیگراد) استفاده می گردد.

در سیستم هایی با ظرفیت و بار کم نیاز به فن ندارند یا اینکه فقط با یک فن کار می کنند.

با توجه به اینکه فشار آب تابع ارتفاع می باشد در ساختمانهای بلند مرتبه فشار آب در لوله ها و تجهیزات نصب شده مثل رادیاتور ، فن کویل و هواساز در طبقات پایین تر از حد مجاز فراتر می رود .

لذا در صورت استفاده از مبرد R410A یا هر نوع مبرد با فشار کندانسینگ بالاتر از 30 بار حتما باید از این تایپ اواپراتور صفحه ای اوندا استفاده نمود.

گفتنی است این سیستم از لحاظ فشار کاملاً تفکیک میشود و سیالهای دوطرف مبدل صفحه ای هیچ ارتباطی با هم ندارند هر طرف از مبدل صفحه ای نیاز به یک منبع انبساط جداگانه دارد . This ​po᠎st has be​en w᠎ritt en by G SA C ontent Generat᠎or DEMO .

آب نیز پس از خروج از کندانسور به برج خنک کن رفته و در آنجا توسط هوای محیط خنک می شود و دوباره به کندانسور باز می گردد و این سیکل ادامه می یابد.

در سیستم هایی که بیشتر از مبرد آمونیاک استفاده می کنند، از کندانسور تبخیری استفاده می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی بیشتر در زمینه این نوع کندانسورها می توانید به صفحه کندانسور تبخیری مراجعه نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فائوچی: ترامپ رئیس جمهور می شود، شاید من استعفا بدهم

یک کارشناس ارشد بیماری های عفونی ایالات متحده می گوید در صورت انتخاب مجدد ترامپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.