مبدل حرارتی صفحه ای + قیمت مبدل حرارتی

مبدل حرارتی صفحه ای + قیمت مبدل حرارتی
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

۱-شکل جریان سیال در این مبدل ها به گونه ای است که می توان با یک سرعت کم، اغتشاش زیادی در جریان به وجود آورد وهمین موضوع باعث تبادل حرارت بالاتری می شود. دلیل اسپیرال نام گرفتن این نوع مبدل ها شکل مارپیچ لوله های آبگرم مسی داخل پوسته می باشد. عملکرد این مبدل حرارتی به نحویست که آبگرم دیگ با دمای ورودی حدودی 80 درجه سانتیگراد به عنوان سیال گرم کننده به قسمت اولیه مبدل وارد شده و آب خروجی از قسمت ثانویه بر اساس کاربردهای مختلف و دماهای مختلف خارج می گردد. 3. عملکرد این مبدل حرارتی به نحویست که آبگرم دیگ با دمای ورودی حدودی 80 درجه سانتیگراد به عنوان سیال گرم کننده به قسمت اولیه مبدل وارد شده و آب خروجی از قسمت ثانویه بر اساس کاربردهای مختلف و دماهای مختلف خارج می گردد. ۳-یک مزیت اصلی مبدل حرارتی صفحه ای واشر دار قابلیت باز و بسته شدن صفحات، تمیز کردن و در صورت نیاز افزایش ظرفیت مبدل می باشد.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

برخلاف مبدلهای حرارتی پوسته و لوله، مبدلهای حرارتی صفحه ای نیاز به فضای اضافی برای جداسازی ندارند. از بیشترین مبدل های حرارتی که در روز با آن سرو کار داریم ، می توان به رادیاتور ماشین ، شوفاژ و یخچال منزل اشاره کرد. مبدل های صفحه ای خود دارای انواع متنوعی از جمله: واشردار، بلاک، صفحه-پوسته و لحیمی می باشند که بسته به نیاز صنایع مانند دما، فشار، نوع سیال کاری، قیمت و مباحث مربوط به تعمیر و نگهداری طراحی و ساخته می شوند. 5. مبدل های صفحه ای دانفوس به دلیل فشار عملکرد بالایی که دارند مناسب ترین گزینه در کاربری های با فشار بالا می باشند. به مجموعه اجزای داخلی پوسته که اغلب به یک تیوب شیت متصل هستند دسته لوله گفته شده که می تواند در پوسته ثابت شده یا قابلیت خارج کردن و نظافت و تعمیر را داشته باشد. روش کار مبدل های حرارتی با جریان همسو به این صورت است که سیال سرد به پوسته مبدل وارد می شود تا از طریق گرمای سیال گرم درون پوسته حرارت مورد نیاز خود را بدست آورد. یکی از این محدودیت ها عدم وجود آب کافی و یا حساس بودن محل مورد نظر به آلودگی آب و تاثیر آن بر محیط کار است و به همین خاطر در چنین مواردی به جای خنک کننده های آبی (مثل برج خنک کننده) از نوع هوا خنک استفاده می شود.

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

علاوه بر نکاتی که پیشتر ذکر کردیم متریال یا مواد اولیه به کار رفته در تولید این وسیله حساس نیز مهم است. کاربردهای فراوانی دارد. به طور کلی مبدل گرمایی در صنعت در راستای کاهش مصرف به کار می رود. در بیشتر موارد ، طراحی مبدل های حرارتی به شرکت ها کمک بسیاری می کند تا هزینه های سربار مربوط به خنک کننده الکتریکی ، از جمله هزینه های انرژی و نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. برای انتخاب مبدل حرارتی مناسب باید هزینه و محدودیتهای طراحی هر نوع مبدل را مدنظر داشت. فرقی نمی کند که پکیج شما بوتان است یا ایران رادیاتور و یا هر مارک دیگر، در هر صورت باید با انجام سرویس های دوره ای و نصب فیلترهای سختی گیر پلی فسفات و یا سختی گیرهای مغناطیسی از رسوب گرفتن مبدل پکیج پیشگیری کنید. یک پوشش قابل جابجایی است در حالیکه پوشش دیگر، ثابت است. در کاربری گرمایش از کف و گرمایش ذوب برف از سیال ثانویه آب و اتلین گلیکول (ضد یخ)، در مبدل های حرارتی جوشی دانفوس استفاده می شود.مبدل های حرارتی جوشی دانفوس، در چیلرهای صنعتی، مسکونی و چیلرهای جذبی بعنوان اواپراتور و کندانسور نیز استفاده می شوند.

این واشرها دارای جنس های متفاوتی می باشند از جمله NBR, EPDM, HNBR, Viton,… محصولات دانفوس در سیستم های مختلف سرمایشی و صنایع مختلف از جمله تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به میزان وسیع مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد مبدل حرارتی: برخی مبدل ها فضای کمتری را استفاده می کنند که آنها را برای خرید مناسب می کند. بلکه مطابق تصویر زیر سیال با درجه حرارت بالا وارد لوله های (کویل) آن شده و در مسیری پر پیچ و خم حرکت می کند تا کم کم به وسیله هوایی که از فن ها دمیده می شود، خنک گردد. در بیرون شیار رینگ گسکت جوش لیزری خورده، سطح صاف، سیلینگ (sealing) یکنواخت و محکم را در اطراف رینگ گسکت گارانتی می کند. مبدل های صفحه ای حلزونی با پیچاندن دو صفحه موازی به شکل یک حلزونی با یک میله اصلی و جوش دادن لبه های صفحات مجاور به صورتی که یک کانال را تشکیل دهند شکل می گیرد. This ​data w᠎as done by GSA Con​tent Generator D᠎emoversion !

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.