مدیر حوزه هنری چهارمحال و بختیاری معرفی شد


ایسنا/ چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، معاون امور استان های حوزه هنری و تنی چند از مسئولان استانی، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

محسن حسین میرزایی_ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش بی بدیل و ارزشمند هنرمندان در این مراسم گفت: نقش ارزشمند و بی بدیل هنرمندان در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی در دوران هشتم سال های دفاع مقدس مشهود بوده است.

وی افزود: هنرمندان از جمله گروه هایی هستند که اقشار مختلف مردم در هر سنی را مورد توجه قرار می دهند، این هنر تاثیرگذار هنری متعالی، رو به رشد و پویایی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به انقلابی گری و جهادی و ترویج آموزه های دینی و خداپرستی روی آورد. ” این است.

حسین میرزایی با بیان اینکه لازم است جامعه تاثیرگذار هنری به نقش آفرینی مردم به عنوان یکی از وظایف اصلی خود توجه کند، تصریح کرد: مدیر جدید حوزه هنری چهارمحال و بختیاری باید توجه ویژه ای به حضور مردم داشته باشد. در تمام آثار کار مربوطه رونق بیشتری دارد پس باید برای مردم ارزش و احترام قائل شد.

وی گفت: اگر خواهان توسعه، تعالی و اعتلای استان در همه عرصه ها هستیم، مسئولان باید باور داشته باشند که نماینده و مسئول همه مردم هستند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم سیاست گذاری و برنامه ریزی برای کل استان گفت: شکست خورده ایم پس ولایت مداری به موفقیت می انجامد.

وی بر تکریم مستضعفان و مستضعفان، شهدا و خانواده های شهدا در کار خود تاکید کرد و افزود: لازم است رئیس جدید حوزه هنری استان با برنامه ریزی اصولی، انقلابی و جهادی برای مردم تلاش کند هرچند دولت سیزدهم روز و شب و جهاد است.

لزوم حفاظت از دارایی های موجود در استان

حجت‌الله شیروانی رئیس سابق حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در تمام این سال‌ها با همه مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، تمام تلاش حوزه هنری بر حفظ تولیدات هنرمندان استان بوده است. .
وی افزود: از ابتدای مسئولیتم سه هدف ساماندهی نیروی انسانی، کسب اعتبار و ساخت حوزه هنری استان که بخشی از آن بود را ترسیم کرده‌ام، بنابراین لازم است از سرمایه‌های موجود در استان حفاظت شود. هنرمندان نجیب، وطن پرست و ارزشمند.”

شیروانی توجه به حوزه فرهنگ و مطالعات پایداری، توجه به موسیقی و فیلم، کتاب و هنرهای تجسمی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هر مجموعه ای که مورد غفلت قرار گیرد، هر چند که باشد به هدف خود نمی رسد. یک قدم برداشتم.

امروزه مهمترین وظیفه در عرصه هنری جهاد تبیین است

احسان قائدی رئیس جدید حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: متأسفانه چهارمحال و بختیاری پس از گذشت بیش از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، متأسفانه از جایگاه مطلوبی در شاخص های توسعه برخوردار نیست. “

وی تاکید کرد: اولویت‌بندی مسائل اقتصادی باعث شد که زیرساخت‌هایی برای حوزه فرهنگ و هنر در استان نداشته باشیم و اکثر هنرمندان امکانات کمتری برای ظهور و بروز در بخش‌های مختلف دارند.

قائدی گفت: اولویت اصلی حوزه هنری باید تامین زیرساخت های حوزه فرهنگی و هنری باشد تا ساختمان مناسبی برای حوزه هنری در استان وجود نداشته باشد، از سوی دیگر این نهاد باید محل اجتماع هنرمندان باشد. با مکان مناسب

وی با تاکید بر اینکه در چهارمحال و بختیاری با توجه به قابلیت های فراوان حوزه هنری سند چشم انداز وجود ندارد، افزود: سال آینده کمتر از یک سال دیگر سند و برنامه ریزی برای تحول حوزه هنری استان را منتشر خواهیم کرد. ” اسناد در بالادست استان قرار دارد.

رئیس جدید حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تولیدات حوزه هنری بر اساس اصول مردمی، زیست محیطی و مسئله محور بودن تولیدات خواهد بود، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که به مسائل استانی توجه کنیم چرا که امروز مهمترین وظیفه حوزه هنری جهاد است.»

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.