مطالعه دارای ویژگیهای زیر میباشند فروشنده

دارای ویژگیهای زیر میباشند
شیر دستی کستل, شیر دستی

شیرهای دستی ساختمان ساده ای دارند. همانطورکه اشاره شد، از شیردستی سردخانه و یا سایر شیرهای دستی به دلیل ساختمان ساده ای که دارند در بسیاری از صنایع و دستگاه ها استفاده می شود. یکی از صنایع دستی تزیینی ، کاربردی ایران «گبه بافی» نام دارد. شیر دستی کستل یا همان شیر دیافراگمی بیشترین کاربرد را در یخچال های صنعتی و سردخانه ها دارد. یکی از این ابزار جالب که برای تهیه یک کاپوچینو خانگی در منزل مورد نیاز میباشد، کف شیر ساز های این کمپانی مباشد، که هم به صورت دستی و هم برقی ارائه گردیده است. با کمک این دستگاه تشکیل کف شیر بسیار آسان و سریع است. در حالی که شیر را گرم می کنید ، پیستون را داخل دستگاه قرار ندهید. محصولات متنوعی در مجموعه تولیدات دانفوس قرار داشته که در این بخش به بررسی شیرآلات تولیدی دانفوس پرداخته می شود. در این نوع از شیر ها دريچههاي كنترل هوا پنوماتيك، داراي انواع محركهاي دستي است كه اجازه كنترل جريان هواي تحت فشار به كاربر ميدهد. در حقیقت شیر دستی پنوماتیک مانند نوع برقي كار ميكند با اين تفاوت كه يك اهرم دستي جايگزين سيم پيچ به كار رفته شده است.

شیر دستی کستل

شيرهاي دستي داراي يك چرخ يا اهرم دستي مي باشند كه مستقيماً يا از طريق يك گيربكس به ساقه شير وصل ميشوند. قبل از استفاده برای اولین بار ، ایده خوبی است که ابتدا همه قسمت ها را در آب گرم بشویید. ماکزیمم فشار کاری آن 28 بار بوده و نیز میزان ضریب جا به جایی ( Cv ) آن 0.35 گالن بر دقیقه بوده و نیز جهتی مستیم را دارا می باشد. در این تست شیر توپی از دو سر کلمپ شده و مجرابند در حالت نیمه باز قرار می گیرد و با استفاده از سیال آب و در فشار کاری 1.5 برابر فشار کاری در منفی 38 درجه سانتی گراد طبق استاندارد API6D تست می شود. محدوده دمای محیطی مناسب این شیرهای برقی بین ۴۰-تا۵۰- درجه سانتیگراد است. این شیر دستی برای خطوط مکش، تخلیه و مایعات طراحی شده و محدوده دمایی آن حداکثر و حداقل دمای 55- تا 100 درجه سانتیگراد میباشد. کافی است شیر را تا دمای مطلوب گرم کنید (اما جوش نیاید ، دمای آن باید حدود 60-70 درجه باشد). امروزه در ساخت بال ولو یا شیر توپی طراحی های متفاوتی صورت می گیرد از این جهت این دسته از شیرها در صنعت تنوع بسیاری دارند و همین تنوع بالا منجر می شود تا در صنایع مختلفی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در حقیقت دستگاه به صورت دستی طراحی شده و با نیروی مکانیکی دست کار میکند. این دسته از شیرآلات با طراحی خاص خود، به عنوان یکی از ساده ترین طراحی ها برای قطع و وصل جریان سیال شناخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل دارای چرخ دستی بوده و نوع اتصالات داخلی آن مهره ای می باشند. ولو های توپی معمولا دارای سیت نرم مانند PTFE، تفلن پرشده، نایلون ، Buna – N، Neoprene هستند که حداکثر دمای کاری را محدود کرده و ولو را برای خدمات ساینده نامناسب میسازند. با حرکت نازل به صورت دورانی، سوپاپ در مسیر خطی و به صورت عمودی حرکت کرده و این حرکت باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود. حرکت سیالات در این وسیله کنترل کننده ( مایعات و گاز ها ) به وسیله یک بویین انجام می گیرد . در واقع در شیرهای برقی، جریان برق به وجود آمده اجزا را کنترل و تحریک میکند و به دنبال این، یک جریان مغناطیسی در سیستم ایجاد میکند. انواع روش های تحریک دستی خود به 6 نوع روش تحریک دستی فشاری، دکمه خارجی، اهرمی، پدالی و سوییچی دسته بندی شده که در شیر تحریک دستی متال ورک، روش تحریک شیر به صورت اهرمی می باشد.

از محصولات شیر دستی به شمار می رود که نسبت به سایر مدل ها کمی ساختار دشوار تری دارد و به همین خاطر وظیفه آن به قطع و وصل جریان هیدرولیک یک سیستم ندارد بلکه از این طریق میتوان مسیر جریانداخل مدار را نیز تغییر داد و به این وسیله می توان نتیجه گرفت که شیر دستی قابل کوبل گالتک Galtech کاراریی بالاتری به نسبت ساختار پیچیده دارد . در طی سالیان توانست با مدیریت خوب خود و کیفیت بالا در محصولاتش و فراهم اوردن ابزار هایی برای بالابردن کیفیت نوشیدنی هایی که میتوان در منزل به راحتی تهیه کرد، برای خود مشتریان فراوانی را در سطح بازار های جهانی قهوه کسب نماید. داخل Tuttocrema با یک سطح نچسب پوشانده شده است ، بنابراین هیچ چیز به آن نمی چسبد و تمیز کردن آن را بسیار آسان می کند. اهل بیت با این وضعیت فجیع شهید شدند تا ابتدا یک تاثر عاطفی در ما ایجاد کند تا در ادامه این تاثر روحی، روحمان با روح ایشان پیوند بخورد و گریهای ارزش دارد که این تاثر عاطفی را ادامه دهد و به پیوند روحی برسد که علامت این پیوند روحی، عمل کردن و تبعیت کردن از اهل بیت خواهد بود.

 Th is po​st has be en g ener​at ed wi​th G SA Content Gener ator D em​oversi​on!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.