معرفی دستگاه های برتر و کم کارآمد در حوزه مناسب سازی شهری


ایسنا/ خراسان جنوبی معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه ساختمان های در حال بهره برداری و در حال ساخت باید براساس مصوبه سازمان بهزیستی مقاوم سازی شوند، گفت: پس از بررسی، بهترین و کم کارآمدترین دستگاه ها در این زمینه را معرفی کنید.

علیرضا عباس زاده امروز یکشنبه 8 اسفندماه در جلسه ستاد هماهنگی و نظارت بر مناسب سازی استان گفت: اگر دستگاه های اجرایی برای مناسب سازی دفاتر وارد نشوند، مثلا با آنها برخورد قهری صورت می گیرد. , برخی از اماکن عمومی مانند مدارس شبانه روزی , داروخانه ها , مراکز درمانی و … عدم مناسب سازی مهر و موم شده .

به گزارش ایسنا، وی افزود: ساختمان های در حال بهره برداری و در حال ساخت باید بر اساس مصوبه سازمان بهزیستی مقاوم سازی شوند، گفت: متاسفانه برخی از کارکنان کمبود اعتبار را به مردم عذر می گویند در حالی که اتاق گردانی خودشان بوده است. از هر نظر سازگار شده است

معاون استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کار با تردد لاک پشت ها به خوبی پیش نمی رود، یادآور شد: پرونده ها باید توسط ستاد کفایت اماکن عمومی رسیدگی شود و برای رفع مشکل پرونده هایی در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی باید موارد اولویت دار را برای مناسب سازی اعلام کند خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع از مدیرکل تامین اجتماعی خواست با مستندات به شورای اداری آینده توضیحاتی ارائه کند.

به گفته وی وظیفه اخلاقی، اداری، قانونی و شرعی ما ایجاد بستر زندگی برای همه افراد و اقشار جامعه است و باید به این مهم توجه بیشتری داشته باشیم.

وی خطاب به مدیران برخی از دستگاه های اجرایی که به بهانه کمبود اعتبار وارد عرصه مناسب سازی شدند، گفت: از جیب خود خرج نمی کنید، باید به این موضوع توجه بیشتری داشته باشید چرا که در این زمینه معلولیت وجود دارد. پیری و… برای همه افراد جامعه».

جانشین استاندار خراسان جنوبی اضافه کرد: باید تمهیداتی اندیشید که گزینه مقاوم سازی در نظر گرفته شود تا پایان کار از جمله نیاز به اطفای حریق، آسانسور و … باشد و در صورت تکمیل نشدن مقاوم سازی، کار تکمیل نخواهد شد.”

عباس زاده از اداره کل راهداری خواست نسبت به رفع مشکلات و موانع موجود و مناسب سازی سایت ها در مجتمع های میانی اقدام و هر سه ماه یکبار مجتمع ها مورد بازدید و نظارت بیشتر قرار گیرند.

وی گفت: متأسفانه برخی از دستگاه های اجرایی کمبود اعتبار را بهانه ای برای دوری از کار قرار می دهند، بهانه ها را کنار گذاشته و به سمت تطبیق محل تخصیص خود برای رفع مشکلات و موانع ادارات اعتباری حرکت کنید.

وی با بیان اینکه برخی بحث مناسب سازی را جدی نمی گیرند، گفت: متاسفانه برخی جلسات صرفا برای انجام کار است و باید لیست اداراتی که در جلسات شرکت نمی کنند اعلام شود. برای پیشبرد اهداف و مناسب سازی اماکن عمومی، مواردی باید به عنوان نمونه شناسایی و پیگیری شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.