مینیرو: اگر فجر در لیگ برتر نماند مربی را ترک می کنم


سرمربی فجرسپاسی می گوید اگر تیمش در لیگ برتر بماند دیگر تمرین نمی کند.

به گزارش ایسنا، مهرزاد معدنچی سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز پس از باخت یک بر صفر تیمش مقابل شهر خودرو در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: از شکست ناراحتیم. شرایط راضی کننده نیست وظیفه خود می دانم بابت نتایج از هواداران و مردم شهر عذرخواهی کنم. پیش بینی می کردیم بازی سختی در پیش داشته باشیم. شهرخودرو سخت بازی کرد. تیم ما در گذشته مشکلات زیادی داشته است و اگر بخواهیم به آنها رسیدگی کنیم، از راه خود خارج خواهیم شد. بازیکنان ما روی این بازی زحمت کشیدند. می گویند زمین خوب نیست اما باید از داورانی که برای آماده سازی زمین تلاش کردند تشکر کنم. قبول داریم خوب نبودیم اما معتقدم به این بازیکنان ایمان دارم و مطمئنم این تیم در لیگ برتر ادامه خواهد داد و اگر این اتفاق نیفتد دیگر تمرین نمی کنم.

وی درباره عملکرد داوری و پنالتی که به سود شهر خودرو گرفته شد، گفت: داوری خوب بود و مشکلی نداشت. به نظر من پنالتی به خاطر بی احتیاطی بازیکن فجر بود. ما هنوز بازی های تاثیرگذاری زیادی در پیش داریم و امیدوارم بتوانیم آن را جبران کنیم.

معدنچی درباره انتخاب سرمربی جدید فجرسپاسی گفت: من مدیریت این باشگاه را بر عهده دارم چون به من وظیفه داده شد و سعی می کنیم بازیکنان را در شرایط روحی خوبی قرار دهیم. روحیه خوب بازیکنان تیم را در این 48 ساعت دیدم و منتظر این تیم هستم. هرکسی که می خواهد بیاید بستگی به نظر و تصمیم باشگاه دارد. من به این بازیکنان بسیار امیدوار هستم.

سرمربی فجرسپاسی در پایان گفت: 48 ساعت با این بازیکنان زندگی کردم و از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی بودند. نمی خواهم به گذشته برگردم اما نکته مثبت تیم این بود که بازیکنان بسیار خوشحال و قوی بودند و از آنها تشکر می کنم.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.