نامزدهای نهایی ریاست فدراسیون دانشجویی مشخص شدند


از میان متقاضیان نامزدی ریاست فدراسیون دانشجویی، چهار نفر برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون تایید شدند.

به گزارش ایسنا، با توجه به اینکه مجمع عمومی فدراسیون ورزش های دانش آموزی کشور برای انتخاب رئیس فدراسیون در سال 1400 برگزار می شود، تمامی واجدین شرایط و علاقمندان به سمت ریاست فدراسیون می توانند نسبت به دریافت فرم ثبت نام اقدام کنند. و ارائه مدارک مورد نیاز در تاریخ 24 مهرماه سال جاری در روزهای کاری از ساعت 9 الی 14 به دبیرخانه مجمع مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای شرکت در انتخابات فدراسیون ورزش های دانش آموزی از پنج کاندیدای مربوطه اخذ و جهت تایید در اختیار کمیته تطبیق قرار گرفت و پس از اعلام نظر کارشناسی، اسامی نامزدهای نهایی مشخص شد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی ایسنا، از 5 نفری که برای تصدی این پست درخواست ریاست را داده اند، حسین بابوی رئیس فعلی فدراسیون ورزش های دانش آموزی، فرشید آرمیان رئیس سابق فدراسیون دانش آموزی، محمد جعفری مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش، رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی هستند. و حمیدرضا صائبی معاون مدیرکل اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش.

مجمع انتخاباتی فدراسیون دانشجویی برای سومین بار به تعویق افتاد و قرار است 24 اسفند برگزار شود. پیش از این قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون دانش آموزی در روزهای چهارم، پنجم و پنجم اسفندماه 93 در سالن استاد فارس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک با حضور اعضای مجمع فدراسیون برگزار شود که این اتفاق نیفتاد. به دلایل متعدد

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.