نانوایی قمی با شکاف های میلیاردی نقره داغ شد


ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تعطیلی یک نانوایی بربری غیرمجاز در استان به دلیل انباشت 278 کیسه آرد به ارزش 17 میلیارد ریال خبر داد.

محمدرضا حاجی رضا با اشاره به گزارشات دریافتی مبنی بر تخلف یک واحد نانوایی بربری در خیابان تولیدی قم داو، افزود: صبح امروز بازرسان سازمان جهاد کشاورزی با همکاری بسیج و همچنین با هماهنگی قاضی پرونده از شعبه مورد نظر، آف گرید و 64 کیسه بر خلاف عرضه خارج از شبکه از این واحد صنفی کشف و ضبط شد.

وی افزود: پس از احراز این تخلف با همکاری پلیس آگاهی اماکان برای متخلف پرونده تشکیل و این واحد صنفی پلمب شد.

رئیس جهاد کشاورزی استان ارزش محموله های کشف شده را بیش از 17 میلیارد ریال عنوان کرد و خاطرنشان کرد: جامعه.

همچنین طی روزهای اخیر مقامات استانی از شناسایی و کشف یک انبار با 1100 گونی آرد مشکوک به انباشته شدن در ابتدای جاده کوه سفید خبر داده اند.

کشف گنجینه ای از کالاهای عمومی در قم

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک گنجینه کالای عمومی در تیم بازرسی پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

سردار «بهادر اسماعیلی» روز یکشنبه گفت: پس از انتشار خبر احتکار کالای عمومی در انباری در استان، تیم نظارتی پلیس امنیت عمومی با نماینده تعزیرات، بازرس اتاق اصناف و سازمان جهاد کشاورزی قرار می‌گیرد. با هماهنگی قوه قضائیه حضور داشتند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم افزود: در این بازرسی 10 هزار کیلوگرم برنج ایرانی و خارجی، 20 هزار قلم انواع مواد شوینده و بهداشتی، 2 هزار و 240 بسته 700 گرمی رشته فرنگی، 1800 کیلوگرم شکر، 850 کیلوگرم شکر، 140 کیلوگرم چای خارجی قاچاق، 125 کیلوگرم آجیل خارجی قاچاق و 100 کیلوگرم بذر انباشته شده کشف شد.
به گفته کارشناسان، وی ارزش تقریبی اموال مکشوفه را حدود 20 میلیارد ریال عنوان کرد که پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی به پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
اسماعیلی تاکید کرد: در صورت اطلاع شهروندان از احتکار اموال توسط افراد سودجو، مراتب را از طریق تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیسی استان اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان تحت تعقیب و رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.