ناوگان حمل و نقل عمومی ایلام 25 هزار مسافر نوروزی را جابجا کردند


ایسنا/ ایلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از جابجایی 25 هزار و 49 مسافر نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر در نوروز 1401 خبر داد.

«نورالله دلخواه» در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: این تعداد مسافر در بازه زمانی 25 اسفند لغایت 6 فروردین 1401 توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری جابجا شدند.

وی با بیان اینکه این حجم تردد مسافر در مدت مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته 39 درصد افزایش نشان می دهد، افزود: در مجموع 74 شرکت حمل و نقل عمومی در استان فعال هستند که این تعداد مسافر بالغ بر چهار هزار و 222 سفر است. جابجا شده و قیمت ناوگان عمومی مسافربری در ایام نوروز افزایش نمی یابد و در صورت اخذ هزینه اضافی از سوی شرکت یا ناوگان، متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت از عملکرد شرکت ها و رانندگان را از طریق سامانه 141 به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا کمیسیون ها و رانندگان مربوطه ترخیص شوند.

دلخواه نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌ها و ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافری را یادآور شد و گفت: مجموعه‌های رفاهی و مسافرخانه‌ها همگی تجهیزات، امکانات و امکانات در کنار جاده‌ها آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

34 اکیپ راهداری ایلام به مسافران نوروزی 1401 خدمات رسانی می کنند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از حضور 34 تیم عملیاتی با هدف آماده سازی محورهای مواصلاتی این استان برای عبور ایمن و خدمات رسانی به زائران و گردشگران از نوروز خبر داد و گفت: 1200 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی. این ایام خدمت به مسافران نوروزی است.

دلخواه با اشاره به افزایش تردد خودروها در برخی از محورهای استان از جمله محور ایلام – صالح آباد گفت: اولویت اصلی جاده ایمن سازی و کاهش تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی در این ایام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام ادامه داد: بازرسی از شرکت ها و موسسات حمل و نقل، بررسی و بررسی سلامت فنی خودروهای سواری قبل از اعزام برای سفر از دیگر اقدامات راهداری استان برای سفرهای نوروزی است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.