ورزش باید محور اصلی برنامه های پیشگیری باشد/ توسعه پیوست های آموزشی در برنامه های ورزشی


مهدی طالبی در نشست مشترک با رئیس شورای ورزش های همگانی استان گلستان و نماینده سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری استان مرکزی با اشاره به نقش مستقیم و موثر ورزش در پیشگیری از اعتیاد گفت: IT’S.

وی با بیان اینکه ورزش همگانی به لحاظ تنوع و توانایی ارتقای قوای جسمانی و روحی می تواند به محور ثابتی در برنامه های پیشگیری ما تبدیل شود، افزود: آمادگی داریم بر اساس همکاری مشترک با شورای ورزش های همگانی برنامه های متنوعی را تعریف و تدوین کنیم. و چندین مورد را برای جلوگیری از اعتیاد اجرا کنید.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه بسیاری از ورزش های همگانی ممکن است نیازی به امکانات اولیه نداشته باشند، خاطرنشان کرد: این مولفه باعث می شود با هزینه کم به نتایج بزرگ و پایداری دست یابیم.

طالبی از رویکرد هفته مواد مخدر خبر داد و ادامه داد: علاوه بر چشم انداز برنامه ای این حوزه در طول سال، می طلبیم در اجرای چند برنامه مفرح و موثر در هفته مبارزه با مواد مخدر گام برداریم.

وی با پیشنهاد برگزاری پیاده روی عمومی، برگزاری همایش هایی با شعار «همه با هم نه اعتیاد» و همایش کمک به یکدیگر در شهرستان های استان، تصریح کرد: برگزاری این همایش ها در محیطی تفریحی با حضور خانواده ها و افراد مختلف بگذارید جامعه به نحوی به نشاط و نشاط عمومی کمک کند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان با ضروری دانستن توجه به آموزش و انتقال پیام های پیشگیرانه در پیوست برنامه های ورزشی، افزود: به.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.