وویویچ برای انتخاب کادر مربیگری تیم ملی هندبال اختیار کامل دارد


دبیر فدراسیون هندبال گفت: سرمربی مونته نگرویی تیم ملی هندبال بزرگسالان باید خودش کادر مربیگری را مشخص کند.

حمیدرضا عزتی در گفت وگو با ایسنا، درباره آغاز اردوی تیم های هندبال بانوان و آقایان در وسلین مونته نگرو گفت: وسلین ماه گذشته در جریان بازی های لیگ برتر به ایران آمد و در اصفهان تیم ها و بازیکنان منتخب را بررسی کرد. او تا چند روز پیش برای تحقیق در ایران بود اما بعداً به کشورش بازگشت. وسلین پس از پایان بازی های لیگ برتر برای برگزاری اولین اردوی تیم ملی به ایران می آید.

وی در ادامه گفت: قرار است اولین اردوی تیم ملی هندبال مردان پس از مسابقات مقدماتی و فینال لیگ برتر در تهران آغاز شود. این اردو برای آماده سازی تیم مردان برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی قونیه، بازی های آسیایی هانگزو و جام جهانی است تا بازیکنان با آمادگی کامل به این مسابقات اعزام شوند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اسامی مربیان تیم ملی مشخص شده است، گفت: هنوز اسامی مربیان مشخص نشده است. خود وسلین وویویچ اختیار کامل برای تعیین کادر مربیگری دارد. پس از جلسه ای که با او، کادر فنی و رئیس فدراسیون داشتیم باید به جمع بندی برسیم و تیم و سرمربی تیم را تعریف کنیم. سرمربی تیم شما باید تیم شما را انتخاب کند.

دبیر فدراسیون درباره فهرست تیم ملی هندبال مردان نیز گفت: هفته گذشته وسلین که در اصفهان بازی های لیگ برتر را تماشا می کرد حدود 70 تا 80 درصد ملی پوشان را انتخاب کرد. هفته آینده مرحله نهایی و مقدماتی به پایان می رسد و لیست تیم های ملی تا پایان لیگ برتر مشخص می شود.

وی درباره آغاز اردوی تیم ملی هندبال ساحلی با حضور آنتونیو گرا سرمربی برزیلی گفت: 20. گارا مدیر فنی تیم ملی جوانان و سرمربی تیم بزرگسالان اردوی تیم ملی بزرگسالان است. همچنین پس از اردوی جوانان شروع می شود.

دبیر فدراسیون هندبال در پاسخ به این سوال که آیا تکلیف تیم ملی هندبال بانوان برای حضور در بازی های آسیایی هانگجو مشخص شد یا خیر، گفت: جهانی برای حضور در تیم ملی بانوان در مسابقات موافقت کرده است. کشورهای اسلامی بحث حضور این تیم در بازی های آسیایی هانگژو نیز در ستاد بازی ها در دست بررسی است. تلویحاً موافقت شد، اما هنوز چیزی به صورت کتبی اعلام نشده است. البته بهتر است در این مورد با معاون زنان رئیس جمهور صحبت کنید.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.