پخش آثار ژرار دوپاردیو از تلویزیون


شبکه نمایش سیما گزیده ای از آثار «ژرار دوپاردیو» را در برنامه نقد و بررسی خود قرار داده است.

«سی و شش»، «بعدازظهر من با مارگاریتا»، «قاصدک»، «الماس 13»، «ردپا»، «ژرمینال» و «وداع با احمق ها» به انتخاب ژرار دوپاردیو هفته آینده پخش می شود.

آثار این بازیگر هر شب ساعت 21 از شبکه رد سیما پخش می شود.

ژرار دوپاردیو بازیگر سرشناس سینمای فرانسه است. او بازیگری را با تئاتر و تور آغاز کرد. اقبال پس از ایفای چند نقش کوتاه در سینمای فرانسه به او روی آورد و در فیلمی از براتان بلر کارگردان سرشناس فرانسوی بازی کرد. همین فیلم باعث شهرت او در سینمای فرانسه شد و نقش های مهم زیادی در سینمای فرانسه در دهه های ۸۰ و ۹۰ ایفا کرد که حاصل آن دو جایزه سزار و نامزدی اسکار بود.

همچنین «زهر و پادزهر»، «خانه ازدواج»، «آخرین خدمتکار»، «سرود خاک»، «دزدی که به شام ​​آمد»، «شعله های خشم» و «چند بار گریه می کنی» فیلم های ایرانی هستند. و تله فیلم هایی از Rede Show که از شنبه 30 بهمن لغایت 7 اسفند ساعت 13 از این شبکه پخش می شود.

«بید دیوانه»، «پیک»، «پروژه 24»، «24 ساعت»، «همسر آینده من یک مامور مخفی است»، «جنگ جریان» و «پول بازی» به ترتیب فیلم های خانوادگی منتخب هفته آینده هستند. ساعت 19 پخش خواهد شد

فیلم های 23 ساعته شبکه نمایش که بخشی از فیلم های جذاب هستند عبارتند از: «همسفر»، «آخرین فرمانروا»، «اشباح سیاه»، «دقایق برخورد»، «مرد قد بلند»، «ابدیت». مسیر» و «کیمیا».

«تعقیب شمالی»، «فیتز کارالدو»، «مارنی»، «شلات مرگبار»، «قهرمانان»، «12 مرد خشمگین» و «غلاف تمام فلزی» آثار کلاسیک منتخب این هفته هستند که از شنبه (19 فوریه تا 19 فوریه) پخش خواهند شد. جمعه) 27 اسفند) ساعت 1 بامداد پخش می شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.