پخش زنده برنامه زنده به شش زبان به صورت زنده از مسجد مقدس جمکران

پخش زنده برنامه

ایسنا/ قم معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: امسال برای اولین بار برنامه زنده به شش زبان دنیا در شب نیمه شعبان و در فضای مجازی توسط معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران و مرکز رسانه و فضای مجازی به صورت زنده و پرمخاطب اجرا شد. اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اجرا می شود.

حجت الاسلام یاسین حسین آبادی با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران بعد فرا ایرانی و حتی فرامذهبی با محوریت مفهوم مهدویت دارد، گفت: فطرت منجی و موعود مورد توجه همه فرهنگ های بزرگ بشری است و به همین دلیل است. یکی از دغدغه ها و رویکردهای فعالیت های فرهنگی و شناخت مسجد مقدس جمکران در سال های اخیر توسعه روابط و اقدامات بین المللی است.
وی ادامه داد: در همین راستا امسال برای اولین بار برنامه ای با عنوان زنده به شش زبان زنده و پرمخاطب دنیا در شب نیمه شعبان و در بستر فضای مجازی توسط معاونت فرهنگی مسجدالحرام اجرا شد. مرکز رسانه و فضای مجازی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اجرا و ارائه شد.
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: مجریان و کارشناسان این برنامه عمدتاً شیعیان بومی آمریکای لاتین، عربستان و آسیای مرکزی هستند و محتوای برنامه ها آشنایی با حضرت مهدی (عج) و ابعاد انسانی است. از فرهنگ مهدویت.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.