پروژه کلان اقتصادی در شهرداری رفسنجان راه اندازی شد


ایسنا/ کرمان شهردار رفسنجان گفت: پروژه اقتصاد شهرداری با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان با مشارکت صندوق بازنشستگی شرکت مس و با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حال راه اندازی و خرید تجهیزات و ماشین آلات است.

به گزارش ایسنا، مهندس مجید کهنوجی امشب در ضیافت افطار شهرداری در جمع کارکنان خود، اظهار کرد: با همکاری کارکنان و سروران زحمتکش، عملکرد شهرداری در همه زمینه ها جهش داشته است که این امر مرهون تلاش و همکاری پرسنل است. که دنبال شد

وی همدلی و همکاری را ارائه خدمات مطلوب به مردم دانست و گفت: وظیفه شهرداری و مدیریت شهری ایجاد رضایتمندی در بین اهالی شهر است که باید با پاسخگویی بیشتر مدیران و گسترش روابط عمومی این امر تقویت شود. .

مهندس کهنوجی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش های مالی طی شش ماه گذشته با کاهش آمار تفکیک اراضی، درآمد جذب شده مشابه مدت مشابه سال قبل و میزان تحقق بودجه در شهرداری های یک و دو بوده است. به ترتیب 90 و 85 درصد بود.

شهردار رفسنجان در بخشی دیگر از سخنان خود از ارتقای امکانات رفاهی کارکنان شهرداری و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری خبر داد و گفت: این امر با موافقت شورای اسلامی شهر در حال اجراست. چشم انداز شهرداری در دوره جدید تدوین برنامه های بلندمدت برای ادامه در دوره های آتی است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.