پروژه گردشگری سرزمین سبز شاشپیر راه اندازی شد


ایسنا/ فارس معاون گردشگری و هماهنگی امور زائران استان فارس اعلام کرد: با دستور ویژه استاندار مبنی بر نظارت بر پروژه ها و حمایت از سرمایه گذاران حوزه گردشگری، طرح گردشگری سرزمین سبز ششپیر راه اندازی شد.

محمد فرخ زاده روز پنجشنبه 25 فروردین در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه با زمین مسطح به مساحت 450 هکتار و 70 درصد پوشش گیاهی فضای سبز، ایجاد مرکز گیاه شناسی و کمپ زیست محیطی و تامین نیروگاه خورشیدی که علاوه بر تامین منابع برق به این پروژه بخشی از آن نیز پاسخگوی نیاز استان بوده و پس از صدور موافقت اصولی وارد فاز اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه طرح گردشگری سرزمین سبز شاشپیر هفت سال است که با چالش ها و هزارتوهای اداری مواجه بوده است، تصریح کرد: علاوه بر اینکه حداکثر استفاده از این طرح بین 25 تا 30 درصد در حوزه های گردشگری، ورزشی، بهداشتی و بوم گردی است، بیشترین اشتغال پایدار را نیز در استان ایجاد می کند. . .

فرخ زاده با اشاره به همکاری مجدانه اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری برای تسریع در صدور مجوزهای لازم برای اجرای این پروژه، ابراز امیدواری کرد که سایر طرح های گردشگری استان با همکاری دستگاه های ذیربط اجرا و کاوش شود. در کمترین زمان ممکن

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.