پوشش 1548 حادثه از 1400/ بزرگترین امدادرسانی پایگاه گالیکش-کلاله


ایسنا/ گلستان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان از پوشش یک هزار و 548 حادثه توسط جمعیت هلال احمر استان گلستان خبر داد و گفت: بیشترین تصادفات در سال پایانی قرن تحت پوشش پایگاه امداد و نجات سه راهی گلیکش – کلاله بوده است.

حسن ملک شاهکویی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مجموع تصادفات تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان گلستان در سال گذشته یک هزار و 548 مورد است که تصادفات جاده ای با یک هزار و 128 مورد در دسته اول و تصادفات درون شهری با 152 و کوهستانی با 93 مورد. موارد در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

وی ادامه داد: 54 مورد تصادفات مربوط به برف و کولاک، امداد و نجات چهره به چهره و سیل و سیل در هر دو مورد 32 مورد بوده است: در این مدت آتش سوزی جنگل ها و مراتع 16 مورد، حوادث هوایی 15 مورد بوده است. ، دریایی و ساحلی، 13 مورد صنعتی و کارگاهی، 8 ریزش آوار و 2 سرویس موردی.

نماینده امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان در دو بخش دیگر از سخنان خود تعداد مجروحان در سال گذشته را 8 هزار و 428 نفر برشمرد: 29 هزار و 905 مصدوم، 4 هزار و 625 نفر نجات یافته و تعداد مجروحان هلال احمر. تعداد تیم های حاضر در این عملیات ها 1912 تیم و تعداد نیروهای عملیاتی حاضر 4609 نفر بود.

وی تعداد خودروهای مورد استفاده در این عملیات ها را 1875 دستگاه عنوان کرد و افزود: در آن مدت 1459 دستگاه آمبولانس، 213 دستگاه خودرو امداد و نجات و 203 دستگاه آمبولانس سبک استفاده شده است.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه سه شهرستانی که بیشترین تصادفات را در طول سال تحت پوشش قرار دادند به ترتیب با ۳۵۸، مینودشت و کردکوی با ۳۵۸، ۲۵۳ و ۲۴۸ مورد بوده است و افزود: شهرستان گالیکش (با ۲۰۴ مورد)، النگ. یک پایگاه (در شهرستان کردکوی) با 192 مورد و پایگاه قرق (در شهرستان قرق) با 169 مورد بیشترین تصادفات را در یک سال گذشته پوشش دادند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.