پژوهشکده مواد و انرژی در خدمت توسعه صنایع دفاعی است


ایسنا/ البرز مشاور فرمانده معظم کل قوا در صنایع دفاعی گفت: پژوهشگاه مواد و انرژی از نظر حمایتی مغفول مانده است و باید تلاش بیشتری برای شناسایی توانمندی های این پژوهشگاه انجام شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین دهقان یکشنبه یکم اسفندماه در بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی استان البرز، اظهار کرد: هدف از این بازدید، شناخت توانمندی های پژوهشگاه مواد و انرژی و بررسی توانمندی های پژوهشگاه مواد و انرژی است. زمینه های همکاری با صنایع

وی با تاکید بر اینکه باید از این ظرفیت علمی و پژوهشی در خدمت توسعه صنایع اعم از دفاعی و غیر پدافندی استفاده کنیم، گفت: در حال حاضر همکاری ها محدود و بیشتر به صورت فردی یا موردی است. ضمن اینکه قابلیت های خوبی در زمینه انرژی، ژنراتور، ذخیره سازی و … وجود دارد.

سردار دهقان تجهیزات و نیروی کار ماهر را از نقاط قوت این پژوهشگاه برشمرد و تصریح کرد: البته تجهیزات باید به روز شوند و لازم است برای استفاده از این توانمندی ها، ارتباط کاملا سازمان یافته و موثر با بخش های دولتی و خصوصی صنعتی برقرار شود.

به گفته مشاور فرمانده معظم کل قوا، پژوهشگاه مواد و انرژی از نظر حمایتی مورد غفلت قرار گرفته و از مراجع ذیصلاح خواسته است تا توانمندی های موجود را معرفی و زمینه بهره برداری از این توانمندی ها را فراهم کنند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.