پیش بینی 4 میلیارد تومان اعتبار در حوزه راه در خراسان شمالی در سفر ریاست جمهوری

ایسنا/ خراسان شمالی مراسم افتتاح 115 میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی استان خراسان شمالی صبح امروز در ایستگاه راه آهن اسدلی شهرستان اسفراین با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد. محمودزاده، معاون مسکن و مسکن وزیر مسکن.

قاسمی وزیر راه و شهرسازی از پیش بینی 4 هزار میلیارد تومان اعتبار برای راه های این استان خبر داد.

وی با بیان اینکه اولین اقدام در خراسان شمالی توجه به راه ها به ویژه راه های روستایی است، افزود: از این اعتبار حدود یک میلیارد تومان به راه های روستایی استان تامین شد.

وی خاطرنشان کرد: امید است با اعتبارات در نظر گرفته شده در این حوزه و با روحیه جهادی و انقلابی مسئولان این اعتبارات به نیاز مردم تبدیل شود.

قاسمی در ادامه گفت: خراسان شمالی با اقدامات خوب در حوزه مسکن به اندازه دو سال نهضت ملی مسکن کار مسکن مهر را در این استان آغاز کرد.

وی افزود: این اعتبارات راه و شهرسازی در حوزه راه و مسکن اکثر شهرستان های استان را پوشش می دهد و با یک حرکت جهادی استان به کارگاه بزرگ امید آفرینی و اشتغال زایی تبدیل می شود.

قاسم قاسمی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز در این مراسم گفت: افتتاح پروژه 115 میلیارد تومانی اجرا شده در سال جاری شامل 77 کیلومتر راه روستایی، بهسازی راه و سه پل و حذف سه نقطه از راه روستایی است. حوادث و آغاز پروژه عمرانی 155 میلیارد تومانی. .

وی همچنین با تاکید بر اینکه استان خراسان شمالی حمل‌ونقل ریلی ندارد، افزود: امیدواریم در این سفر اجرای راه‌آهن نقاب – اسفراین که حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد به تصویب برسد.

وی با بیان اینکه استان خراسان شمالی شبکه بزرگراهی و بزرگراهی ندارد، خاطرنشان کرد: در سفر ریاست جمهوری 300 میلیارد تومان اعتبار برای احداث و تکمیل مسیر محور بجنورد تا جنگل گلستان در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: استان خراسان شمالی در کل شبکه راه های اصلی و فرعی 50 درصد کمتر از میانگین کشوری است که پیش بینی می شود با اعتبارات پیش بینی شده وضعیت استان بهبود یابد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.