کارگر: استقلال گذشته را فراموش کنید


یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان پایتخت باید از حاشیه دور باشند و گذشته را فراموش کنند.

اکبر کارگرجم، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فعلی آبی پوشان پایتخت و وضعیت استقلالی ها پس از حذف از جام حذفی اظهار کرد: به نظر من این اتفاقات می افتد. وقتی داور درست قضاوت نمی کند.» قضاوت داور در بازی استقلال مقابل نساجی بازی را خراب کرد. با یک داور خوب می توانید خوب بازی کنید وگرنه مشکلاتی پیش می آید. هیچ اشتباهی نباید باعث شکست تیم ها شود. وقتی تیم می بازد، این ناراحتی ها پیش می آید. وقتی یک تیم برنده می شود، همه سر کار می روند. برخی منتظرند تیم ببازد و انتقادها شروع شود.

وی ادامه داد: استقلال باید آرامش داشته باشد. این بازی تمام شده و داور کاری نمی تواند بکند. استقلال باید به فکر بازی های خودش باشد. آبی ها در لیگ برتر بازی های سختی را پیش رو دارند و این تیم باید برای قهرمانی آماده شود.

کارگرجم درباره 6 بازی باقی مانده استقلال در لیگ برتر گفت: نمی توان پیش بینی کرد. یک لحظه وجود دارد که یک تیم خوب بازی می کند اما امتیاز لازم را نمی گیرد. استقلالی ها باید از موقعیت و موقعیت هایش در بازی ها استفاده کنند و در دفتر بازی کنند. استقلال باید بازیکنان خاصی داشته باشد که بتوانند برای تیم بازی کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: استقلالی ها نباید به گذشته خود فکر کنند و همه چیز را فراموش کنند. این تیم برای کسب عنوان قهرمانی باید به فکر آینده خود و 6 بازی پیش رو باشد. در غیر این صورت سرنوشت او مانند پرسپولیس در این فصل خواهد بود. تیم های لیگ برتری هم در حال حاضر قدرتمند هستند و نباید استقلال هیچ تیمی را دست کم بگیرند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چقدر برای قهرمانی استقلال انتظار دارید؟ او گفت: «من به قهرمان بودن فکر نمی کنم. من به یک بازی خوب استقلال فکر می کنم. اگر استقلال خوب بازی کند می تواند به نتیجه دلخواه برسد. استقلال حاشیه هایی دارد و باید آن حواشی را کنار گذاشت و اگر قرار است آبی ها به نتیجه لازم برسند و موفق شوند، نباید این موارد را نادیده گرفت.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.